خبرگزاری خانه ملت

ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/12 09:46:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یوسفیان‌ملا:

تحریم‌های آمریکا بیانگر خشم آنها از تحقق حماسه سیاسی است

رئیس کمیسیون تدوین‌آئین‌نامه داخلی مجلس با اشاره به آغاز دور جدید تحریم‌های آمریکا ضد جمهوری اسلامی ایران، گفت: آمریکا تمام توان خود را در دور جدید تحریم‌های ضد ایران به میدان آورد.
تحریم‌های آمریکا بیانگر خشم آنها از تحقق حماسه سیاسی است رئیس کمیسیون تدوین‌آئین‌نامه داخلی مجلس با اشاره به آغاز دور جدید تحریم‌های آمریکا ضد جمهوری اسلامی ایران، گفت: آمریکا تمام توان خود را در دور جدید تحریم‌های ضد ایران به میدان آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/18709.jpg تحریم‌های,آمریکا,بیانگر,خشم,آنها,از,تحقق,حماسه,سیاسی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عزت‌الله یوسفیان‌ملا عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی  بااشاره به آغاز دور جدید تحریم‌های آمریکا ضد جمهوری اسلامی ایران، توضیح داد:‌ این تحریم‌ها مربوط به مصوبه مجلس آمریکاست که از شش ماه پیش در مورد آن تصمیم گرفته بودند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دور جدید تحریم‌ها حرف آخر آمریکا در حوزه تحریم‌های اقتصادی است و هر چه در توان داشتند برای به زانو درآوردن ایران به میدان آورده‌اند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مجلس نهم با بیان اینکه این تحریم‌ها نشانگر ناامیدی در اثر برگزاری پر شور انتخابات نیز است، ادامه داد: خوشبختانه ملت ایران با حضور گسترده پای صندوق‌های رای یک بار دیگر آمریکایی‌ها را ناامید کردند از این رو این مسئله باعث خشم و غضب دولتمردان آمریکا شده است.

یوسفیان‌ملا با یادآوری اینکه زمان، مبدا ومقصد تحریم‌های جدید از شش ماه پیش روشن بود، افزود:  مسئولان دولت باید طی این شش ماه گذشته برای مقابله با محدودیتی که آمریکا برای  تجارت فلزات گران‌بهای ایران با دیگر کشورها و همچنین صنعت خودروسازی ایران  تدارک دیده بوده، تدابیر لازم را می‌اندیشیدند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس نهم، تصریح کرد: دولت باید برنامه‌ریزی لازم را برای پیدا کردن راه‌های جدید انجام می‌داد اما آنطور که باید و شاید در این زمینه کار نشد و جای گلایه وجود دارد.


به گزارش  مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،رئیس کمیسیون تدوین‌آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، گفت:‌ ملت ایران همواره مورد تهدید و تحریم‌های غرب و به خصوص آمریکا بوده و این نوع رفتار نمی‌تواند مردم ایران را از صراط مستقیم خود منحرف کند./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet