هدر موبایل
1392/04/12 11:57:03
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسماعیلی:

سازش جایگاهی در بین ملت ها ندارد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: امروز دیگر خط سازش جایگاهی در بین ملتها ندارد و همه به این نتیجه رسیده‌اند که باید در مقابل آمریکا وسایر قدرت های استکباری مقابله کرد.
سازش جایگاهی در بین ملت ها ندارد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: امروز دیگر خط سازش جایگاهی در بین ملتها ندارد و همه به این نتیجه رسیده‌اند که باید در مقابل آمریکا وسایر قدرت های استکباری مقابله کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/28910.jpg سازش,جایگاهی,در,بین,ملت,ها,ندارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد اسماعیلی اظهار کرد:مقابله و مبارزه با قدرت های استکباری همیشه با چالش های خاص خود روبرو بوده است.

وی با اشاره به تجربیات 34 سال گذشته افزود: در 34 سال عمر انقلاب افرادی بودند که خط مقابله و مبارزه با قدرت های استکباری به ویژه آمریکا را در پیش گرفتند و افرادی حتی در داخل کشور بودند که سازش را دنبال می‌کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، تصریح کرد: امروز با گذشت ده‌ها سال به اثبات رسیده است که خط سازش جوابگو نبوده و بلکه باعث شده آمریکا بیشتر دنبال منافع خود باشد.

وی تصریح کرد: امروز کسانی که خط سازش را دنبال می‌کنند در طول 70 سال گذشته کوچکترین پیشرفتی نداشتند ولی کسانی که مقابله و مبارزه با آمریکا را مورد تائید قرار داده و دنبال کردند و در مقابل زیاده خواهی های قدرتهای استکباری به ویژه آمریکا ایستادگی و مقابله کردند دستاوردهای خوبی را کسب کرده اند.

اسماعیلی حزب الله لبنان و جهاد اسلامی و حماس را از جمله گروه‌هایی برشمرد که در مقابل آمریکا و سایر استکبار یون مقاومت و مقابله کردند و دستاوردهای عظیمی را به دست آوردند.

وی ادامه داد: امروز دیگر خط سازش جایگاهی در بین ملتها ندارد و همه به این نتیجه رسیده‌اند که باید در مقابل آمریکا وسایر قدرت های استکباری مقابله کرد.

به گزارش تسنیم،نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به اینکه مردم دنیا بیدار شده اند خاطر نشان کرد: برخی از دولت های وابسته بر خلاف خواسته‌ها و منافع ملت ها کار می‌کنند که آنها هم نمی توانند در مقابل خواسته‌های مردم زیاد دوام بیاورند./
 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet