ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/12 14:05:23
سرویس استان ها
ایرانپور:

بی‌توجهی وزارت ورزش هندبال سپاهان را در آستانه حذف از مسابقات لیگ قرار داده است

نماینده مردم مبارکه در مجلس با بیان اینکه شمع هندبال باشگاه ورزشی سپاهان اصفهان رو به خاموشی است، افزود: فقدان منابع مالی و بی توجهی وزیر ورزش و جوانان، تیم هندبال سپاهان را در آستانه کناره گیری از لیگ قرار داده است.
بی‌توجهی وزارت ورزش هندبال سپاهان را در آستانه حذف از مسابقات لیگ قرار داده است نماینده مردم مبارکه در مجلس با بیان اینکه شمع هندبال باشگاه ورزشی سپاهان اصفهان رو به خاموشی است، افزود: فقدان منابع مالی و بی توجهی وزیر ورزش و جوانان، تیم هندبال سپاهان را در آستانه کناره گیری از لیگ قرار داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/31670.jpg بی‌توجهی,وزارت,ورزش,هندبال,سپاهان,را,در,آستانه,حذف,از,مسابقات,لیگ,قرار,داده,است Icana

علی ایرانپور در گفت ‌وگو با خبرنگارفرهنگی خبرگزاری خانه ملت، افزود: پیشنهاد انحلال  تیم هندبال باشگاه سپاهان دل بسیاری از ورزشکاران شهر مبارکه را به درد آورده، ازهمین رو امیدوارم هیات امنای باشگاه با همکاری فدراسیون هندبال هرچه سریعتر راهکار مناسبی برای خروج هندبال مبارکه از این بحران اتخاذ کنند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بی‌توجهی به تیم پرطرفدارهندبال سپاهان به هیچ وجه توجیه منطقی ندارد زیرا با حذف این تیم در لیگ به طور حتم تیم ملی ما هم نمی‌تواند در مسابقات بین‌المللی عملکرد مناسبی داشته باشد.

وی با تاکید بر رعایت عدالت ورزشی، ادامه داد: در شرایطی که تنها برخی از تیم‌های ورزشی  همچون پرسپولیس و استقلال  نور چشم ورزش کشورهستند، نمی توان انتظار داشت که ورزش کشور در یک راستا توسعه یابد.

ایرانپور، افزود: ورزش کشور فقط دو تیم استقلال و پرسپولیس نیستند ومسئولان وزارت ورزش وجوانان نباید با بی برنامگی انگیزه ورزشکاران شهرستانی را از بین ببرند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس نهم، تصریح کرد: اکثر باشگاه‌های هندبال درگیر مشکلات مالی هستند و در تامین هزینه‌های جاری تیم‌های خود با مشکل روبرو هستند، این اتفاقات در زمانی است که سیل حضور حامیان مالی در عرصه فوتبال به ویِِژه برای تیم‌های پرسپولیس و استقلال وجود دارد.

وی تصریح کرد: زیاده روی دربها دادن به فوتبال، ورزش کشوررا وارد ساختار تک بعدی کرده است که این امر می‌تواند شاخص ورزشی کشور را به شدت کاهش دهد.

عضو کمیسیون کشاورزی ،آب و منایع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لیگ هندبال از لحاظ درآمد زایی قابل مقایسه با لیگ فوتبال نیست، افزود: به نظر من این اشتباه وزیر ورزش و جوانان است که تنها روی یک ورزش خاص مثل فوتبال سرمایه‌گذاری کلان می‌کند، در صورتی که رشته‌هایی همچون والیبال و هندبال افتخارات بیشماری برای کشورمان رقم زده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet