هفته دفاع مقدس
1392/04/12 15:06:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیدمحمدعلی موسوی:

دولت یازدهم به مسئله بیکاری بیش از پیش توجه کند

نماینده مردم خدابنده در مجلس گفت: دولت یازدهم باید به مسئله بیکاری بیش از پیش توجه داشته باشد.
دولت یازدهم به مسئله بیکاری بیش از پیش توجه کند نماینده مردم خدابنده در مجلس گفت: دولت یازدهم باید به مسئله بیکاری بیش از پیش توجه داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/22638.jpg دولت,یازدهم,به,مسئله,بیکاری,بیش,از,پیش,توجه,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام محمد موسوی سجاسی اظهار کرد: امروز مشکل بیکاری در کشور گریبان بسیاری از خانواده ها را گرفته و آنها را با مشکل روبرو کرده است.

وی با اشاره به اینکه دولت آینده باید در زمینه رفع مشکل بیکاری و ایجاد اشتغال به بیکاران به ویژه جوانان برنامه‌های منسجمی داشته باشد، تصریح کرد: بیکاری باعث شده که برخی از مشکلات اجتماعی نیز در کشور به وجود آید و خانواده‌ها را درگیر مسایل اقتصادی شوند.

نماینده مردم خدابنده در مجلس با اشاره به اینکه کشور ما دارای ظرفیت‌های فراوانی در بخش‌های صنعتی و کشاورزی است خاطرنشان کرد: باید از این ظرفیت‌ها به خوبی در راستای ایجاد اشتغال استفاده شود.

وی بهره برداری بهینه و کار آمد از ظرفیت های کشور را مورد تاکید قرار داد و افزود: توجه به ظرفیت ها می‌تواند اشتغال را در کشور افزایش داده و سطح مسایل و مشکلات اجتماعی را کاهش دهد.

به گزارش تسنیم،موسوی همچنین توجه به مناطق محروم را از دولت یازدهم خواستار شد و گفت: باید دولت یازدهم برنامه‌های ویژه و مشخصی برای توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته داشته باشد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet