هدر موبایل
1392/04/12 15:14:29
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سعیدی:

گمانه‌زنی در خصوص تغییرات احتمالی مدیران تبعات منفی برای جامعه دارد

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: گمانه‌زنی‌ها در خصوص تغییرات احتمالی در میان مدیران ارگان‌های مختلف در استان، کار درستی نیست و این امر تبعات منفی برای جامعه دارد.
گمانه‌زنی در خصوص تغییرات احتمالی مدیران تبعات منفی برای جامعه دارد رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: گمانه‌زنی‌ها در خصوص تغییرات احتمالی در میان مدیران ارگان‌های مختلف در استان، کار درستی نیست و این امر تبعات منفی برای جامعه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/27931.jpg گمانه‌زنی,در,خصوص,تغییرات,احتمالی,مدیران,تبعات,منفی,برای,جامعه,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد اسماعیل سعیدی،گفت:این گمانه‌زنی‌ها همیشه با تغییر دولت‌ها به وجود می‌آمده و همواره تبعات منفی برای کشور در پی داشته است.

وی ادامه داد: گروه‌ها و جریان‌های مختلف سیاسی شروع به گمانه‌زنی‌هایی می کنند و نام افرادی را برای تصدی برخی از پست ها در جامعه مطرح می‌کنند در حالی که در اغلب موارد مشاهده شده که فرد منتخب نهایی جزء افراد مطرح شده نبوده است.

وی تاکید کرد: این نوع رفتارها باعث می شود مدیران فعلی نیز دلسرد شده و با انگیزه کافی به فعالیت مدیریتی خود ادامه ندهند که این امر به ضرر مردم و نظام است.

وی از عموم فعالان سیاسی و مسئولان خواست تا اجازه دهند اگر تغییر و تحول احتمالی قرار است روی دهد، در فضایی آرام انجام شود و مادامی که تغییر در ارگانی قطعا مشخص نشده است هیچگونه گمانه زنی و اظهار نظر نکنند تا مسئولان با آرامش بیشتر کار کنند.

سعیدی با بیان اینکه شرایط کابینه دولت جدید باید با انتظارات جامعه همخوانی داشته باشد، گفت: مسئولان دولت جدید باید ببینند که رهبری، مردم و مجموعه نظام چه انتظاری از دولت دارند و انتخاب وزرا و مدیران دولتی را با این انتظارات هماهنگ کنند.

وی گفت: رسیدگی به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ، سامان دادن به وضعیت صنایع و کشاورزی و مشکلات فرهنگی و اجتماعی همچون ازدواج ، طلاق و اعتیاد مطالبه اصلی مردم بوده و دولت جدید باید برای آنها برنامه داشته باشد.

وی تاکید کرد: اصلاحات عمیق در نظام اداری کشور ما نیاز است چرا که بروکراسی فعلی موجود در کشور پاسخگوی مردم نیست و یکی از دلایل عمده تاخیر در اجرای پروژه‌ها و برنامه‌ها همین بوروکراسی است.

نماینده مردم تبریز ، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم به دنبال جریانات سیاسی و جناح‌بازی نیستند بلکه آنها در جستجوی خدمت و خدمتگذار هستند و به نظر من دولت اگر می خواهد موفق شود باید به شکل فراجناحی عمل کند.

به گزارش ایسنا،وی یادآور شد: چهار سال فرصت کمی بوده و با سرعت تمام می شود و اگر دولت درگیر بازی‌های سیاسی و جناح‌بازی شود، نمی تواند کاری از پیش ببرد./

پایان پیام

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet