ولادت حضرت امام رضا (ع)
1392/04/13 09:48:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قادرمرزی با یادآوری پیشنهاد جداسازی وزارت راه و مسکن:

جداسازی وزارت مسکن و راه برای کشور هزینه دارد

عضو کمیسیون عمران مجلس، ادغام وزارت مسکن و راه مطابق برنامه پنجم توسعه خواند و گفت: جداسازی وزارت مسکن و راه هزینه‌های زیادی را بر کشور تحمیل می‌کند.
جداسازی وزارت مسکن و راه برای کشور هزینه دارد عضو کمیسیون عمران مجلس، ادغام وزارت مسکن و راه مطابق برنامه پنجم توسعه خواند و گفت: جداسازی وزارت مسکن و راه هزینه‌های زیادی را بر کشور تحمیل می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/26257.jpg جداسازی,وزارت,مسکن,و,راه,برای,کشور,هزینه,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ حامد قادرمرزی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی  با تأکید بر اینکه ادغام وزارت مسکن و راه به صورت شکلی و صوری بوده است، افزود: ادغام صورت گرفته از جهت کارکردی و عملکردی نبوده و به همین دلیل نباید جداسازی مجدد صورت بگیرد.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، با بیان این مطلب که ادغام وزارت مسکن و راه در جهت کوچک‌سازی دولت بوده است،‌عنوان کرد: با این ادغام دولت کوچک نشده و این سیاست ادغام نیز نتوانست توفیقی کسب کند و این در حالی است که جداسازی این دو وزارت‌خانه نیز برای کشور مفید نیست.

عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه ادغام وزارت مسکن و راه مطابق برنامه پنجم توسعه و با هدف کاهش تعداد وزارتخانه‌های کشور صورت گرفته است، گفت: جداسازی وزارت مسکن و راه به هیچ وجه منطقی نبوده و هزینه‌های زیادی را بر کشور تحمیل می‌کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به اینکه جداسازی دو وزارت راه و مسکن سردرگمی در کارها را به وجود می‌آورد، افزود: به مشکل برخوردن در ساختار وزارت راه و مسکن دلیلی برای اخذ تصمیم در خصوص جداسازی وزارتخانه‌ها نیست.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، یادآور شد: به جای اینکه وزارت راه و مسکن را از هم جدا کنیم بهتر است حیطه وظایف راه، مسکن و شهر‌سازی را مشخص کرده و از ادغام عملکرد آن‌ها و به این ترتیب عدم توفیق در انجام وظایفشان جلوگیری کنیم.

وی با تأکید بر اینکه با ادغام وزارت مسکن و راه ضعف عملکردی در این وزارت‌خانه تداوم یافته است، افزود: متأسفانه جداسازی این دو وزارت‌خانه نیز ضعف‌های آن را جبران نمی‌کند.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،عضو کمیسیون عمران مجلس، یادآور شد: تدوین شرح وظایف هر وزارتخانه کلید رفع کاستی‌ها و ضعف‌های ادغام وزارت مسکن و راه بوده و به این ترتیب از قربانی شدن اعتبارات در بخشی خاص و بی‌بهره‌ماندن سایر بخش ها از بودجه جلوگیری می‌کند./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet