خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/04/13 11:03:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شوهانی:

هراس از تأثیرگذاری شبکه‌های ایرانی، غرب را وادار به قطع آن‌ها کرده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: اقدام غرب در قطع پخش شبکه‌های ماهواره‌های ایرانی نشان از تأثیر‌گذاری این شبکه‌ها در خارج از کشور دارد.
هراس از تأثیرگذاری شبکه‌های ایرانی، غرب را وادار به قطع آن‌ها کرده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: اقدام غرب در قطع پخش شبکه‌های ماهواره‌های ایرانی نشان از تأثیر‌گذاری این شبکه‌ها در خارج از کشور دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/40170.jpg هراس,از,تأثیرگذاری,شبکه‌های,ایرانی،,غرب,را,وادار,به,قطع,آن‌ها,کرده,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ "احمد شوهانی" نماینده ایلام، ایروان و چرد‌اول، با اشاره به قطع پخش شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی توسط شرکت‌های اروپایی و آمریکایی از روی اهواره "اینتل‌ست" گفت: این اقدام غرب نشان از تأثیر‌گذاری شبکه‌های ایران در خارج از کشور دارد.

وی افزود: شبکه‌های ایران واقعیت‌ها را به زبان‌های مختلف بیان می‌کند اما چون به مافیای قدرت و ثروت غرب متصل نیستند خوشایند آنها نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: شبکه‌های ایران در تحولات و رویدادهای بین‌المللی نقش بالایی داشته و غرب این امر را برنمی‌تابد.

شوهانی افزود: غرب مدعی دفاع از حقوق بشر است و حرف از  آزادی مطبوعات بیان رسانه و ارتباطات می‌زند در حالی که خود ناقض همه آنهاست و دیگران را متهم به نقض این آزادی‌ها می‌کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پایان خاطرنشان کرد: قدرت مدعی آزادی و دفاع از حقوق بشر خود بزرگترین ناقضان حقوق بشر هستند و تمام سازمان ها و نهادهای بین‌المللی برده و نوکر آنها بوده و توجهی به نقض حقوق بشر توسط این قدرت‌ها ندارند./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet