هدر موبایل
1392/04/13 11:07:03
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کولیوند :

همکاری و همفکری لازم بین دولت "تدبیر و امید" با مجلس بوجود خواهد آمد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با اشاره به تعامل سازنده بین دولت آینده و مجلس گفت: مطمئنا با شیوه‌ای که حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی حرکت و دولت "تدبیر و امید" را پایه‌گذاری کرده است‌، همکاری و همفکری لازم بین دولت یازدهم و مجلس بوجود خواهد آمد.
همکاری و همفکری لازم بین دولت "تدبیر و امید" با مجلس بوجود خواهد آمد عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با اشاره به تعامل سازنده بین دولت آینده و مجلس گفت: مطمئنا با شیوه‌ای که حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی حرکت و دولت "تدبیر و امید" را پایه‌گذاری کرده است‌، همکاری و همفکری لازم بین دولت یازدهم و مجلس بوجود خواهد آمد. https://cdn.icana.ir/d/019/20414.jpg همکاری,و,همفکری,لازم,بین,دولت,"تدبیر,و,امید",با,مجلس,بوجود,خواهد,آمد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدجواد کولیوند نماینده مردم کرج ، با اشاره به رابطه دولت حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی با مجلس نهم گفت: مطمئنا با شیوه‌ای که حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی دولت "تدبیر و امید" را پایه‌گذاری کرده است‌، همکاری و همفکری لازم بین دولت و مجلس بوجود خواهد آمد.   
وی ادامه داد: اگر دو قوه مجریه و مقننه در کنار یکدیگر به درستی عمل کنند، بسیاری از مشکلات کشور حل می‌شود و استنباط شخصی من این است که ارتباطی خوب و سازنده برقرار خواهد شد.   
عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با اشاره به تعامل سازنده بین دولت و مجلس تصریح کرد: نگاه دولت و مجلس به حل مشکلات مردم یکسان است و دو قوه در تلاشند تا مشکلات مردم برطرف شود.   
کولیوند با اشاره به اینکه گرانی، تورم، صنعت، کشاورزی و ... از دیگر مسائلی است که مردم از آن رنج می‌برند، بیان کرد: هنگامی که دو قوه به دنبال برطرف کردن این مسائل باشند، طبیعی است که باید با یکدیگر تعامل کرده تا بتوانند در راستای حل مشکلات مردم به صورت سازنده عمل کنند.   
نماینده کرج همچنین خاطرنشان کرد: مطمئنا موضع مجلس در برابر رئیس‌جمهور منتخب ملت، موضع همکاری و همدلی بوده و مجلس به دنبال این است که  از افراد شایسته و بایسته در دولت استفاده شود.   
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ وی در پایان اظهار داشت: امیدواریم با تجربه‌ای که در هشت سال گذشته به دست آورده‌ایم ، بتوانیم در آینده به راهکارهای سازنده‌ و بهتری برای حل مسائل مختلف دست یابیم./

 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet