ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/14 11:13:34
سرویس اجتماعی
جعفری:

ایران و ایتالیا بیمارستان مشترک احداث می کنند

عضو گروه دوستی ایران و ایتالیا در مجلس از جلسه این گروه با سرمایه گذاران خارجی ایتالیایی خبر داد وگفت: در این دیدار بر گسترش همکاری های علمی و پزشکی و احداث بیمارستان بین دو کشور تاکید شد.
ایران و ایتالیا بیمارستان مشترک احداث می کنند عضو گروه دوستی ایران و ایتالیا در مجلس از جلسه این گروه با سرمایه گذاران خارجی ایتالیایی خبر داد وگفت: در این دیدار بر گسترش همکاری های علمی و پزشکی و احداث بیمارستان بین دو کشور تاکید شد. https://cdn.icana.ir/d/019/39289.jpg ایران,و,ایتالیا,بیمارستان,مشترک,احداث,می,کنند Icana

جلیل جعفری بنه خلخال در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، افزود: دردیدارگروه دوستی - پارلمانی ایران و ایتالیا در مجلس با گروهی از سرمایه گذاران و مسولان کشور ایتالیا بر گسترش همکاری های علمی و پزشکی و احداث بیمارستان بین دو کشور تاکید شد.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به اینکه هزینه های درمان در کشور ایتالیا روز به روز افزوده می شود از این فرصت می توان استفاده کرده و با احداث بیمارستانهای مشترک تخصصی در دو کشور به کار درمان پرداخت.

وی افزود: احداث بیمارستان مشترک علاوه بر گسترش دوستی ها و تبادل اطلاعات علمی و انتقال پزشکان، به ارز آوری بیشتر و ورود تجهیزات پزشکی کمک می کند کما اینکه منجر به کاهش هزینه های پزشکی برای مردم ایتالیا می شود.

جعفری گفت: هفته آینده در همین باره جلسه مشترکی را با رییس سازمان سرمایه گذاری خارجی خواهیم داشت و موضوعات مطروحه مورد بحث و بررسی بیشتر قرار می گیرد.

رییس فراکسیون سرمایه گذاری خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: در این جلسه همچنین بر گسترش همکاری در تولید لبنیات با تنوع بیشتر با انتقال فناوری از ایتالیا و تجربه ایرانیان تاکید شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet