خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/04/14 13:04:01
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفری:

پیشرفت کشور در گرو تفاهم و خیرخواهی گروه‌های سیاسی است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بر تفهیم و تفاهم و همگرایی گروه‌های سیاسی تاکید کرد و گفت: رشد و پیشرفت کشور در گرو خیرخواهی و تفاهم و مسائل مشترک این گروه‌هاست.
پیشرفت کشور در گرو تفاهم و خیرخواهی گروه‌های سیاسی است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بر تفهیم و تفاهم و همگرایی گروه‌های سیاسی تاکید کرد و گفت: رشد و پیشرفت کشور در گرو خیرخواهی و تفاهم و مسائل مشترک این گروه‌هاست. https://cdn.icana.ir/d/019/20340.jpg پیشرفت,کشور,در,گرو,تفاهم,و,خیرخواهی,گروه‌های,سیاسی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ قاسم جعفری درباره ضرورت برقراری گفت‌وگو و دیدار پیوسته میان جریانات سیاسی کشور و تاثیر آن بر حفظ وحدت و پیشرفت توضیح داد: همگرایی شرط عقل، منطق و دینداری است و در جاهایی نیاز است که اختلافات نه به معنای نفاق و تفرقه وجود داشته باشد و چه بسا این نقاط اختلاف ممکن است موجب تکامل هم شود.

وی با بیان اینکه می‌توانیم از اختلاف نظرها در جهت تکمیل ابعاد حکومت‌داری استفاده کنیم، گفت: در عین حال باید بر همگرایی و نقاط مشترک میان گروه‌ها نیز تاکید داشته باشیم و ضمن آسیب‌شناسی و نقد موضوعات مختلف با در نظر گرفتن اهداف اساسی اسلام و انقلاب و قانون اساسی حرکت کنیم.

جعفری ادامه داد: اگر بتوانیم گفتمان‌های درون سازمانی را تقویت کنیم خواهیم توانست پیام انقلاب را به دنیا برسانیم؛ در واقع باید مفاهمه، وحدت و همگرایی را در درون خودمان و گروه‌ها ایجاد کنیم تا برای دیگران هم حرفی برای گفتن داشته باشیم.

این نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به اینکه گفته می‌شود شهروندان هم می‌توانند حاکمان خود را نصیحت کنند، یادآور شد: جریانات و نیروهایی که سرنوشت‌ساز هستند می‌توانند گروه‌هایی را شکل دهند که تاثیرگذار باشند و با اجتماع یکدیگر بتوانند مشکلات را مدیریت کنند.

جعفری خاطر نشان کرد: اگر بتوانیم گفتمان‌های درون سازمانی را تقویت کنیم خواهیم توانست پیام انقلاب را به دنیا برسانیم؛ در واقع باید مفاهمه، وحدت و همگرایی را در درون خودمان و گروه‌ها ایجاد کنیم تا برای دیگران هم حرفی برای گفتن داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، وی با تاکید بر اینکه باید صحبت‌های طرف مقابل هم شنید و از بهترین آن صحبت‌ها تبعیت کرد، افزود: قطعا رستگاری، رشد و پیشرفت کشور در گرو خیرخواهی و تفهیم و تفاهم مشترک است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet