هفته دفاع مقدس
1392/04/14 13:10:21
سرویس دیگر رسانه‌ها_
غضنفرآبادی:

هیچکس نباید به دنبال سهم‌خواهی از دولت آینده باشد

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با هشدار نسبت به حضور برخی افراد تندرو و ریاست طلب در دولت آینده، گفت: مهمترین و بزرگترین کاری که دکتر روحانی مطرح کرده و ان‌شاءالله در عمل نیز محقق می‌شود، بحث اعتدال است.
هیچکس نباید به دنبال سهم‌خواهی از دولت آینده باشد عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با هشدار نسبت به حضور برخی افراد تندرو و ریاست طلب در دولت آینده، گفت: مهمترین و بزرگترین کاری که دکتر روحانی مطرح کرده و ان‌شاءالله در عمل نیز محقق می‌شود، بحث اعتدال است. https://cdn.icana.ir/d/019/13639.jpg هیچکس,نباید,به,دنبال,سهم‌خواهی,از,دولت,آینده,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ موسی غضنفرآبادی  در خصوص لزوم افزایش گفت‌وگو میان اصلاح‌طلبان و اصولگرایان توضیح داد: در چند سال اخیر حائل و خطی میان اصولگرایان و اصلاح‌طلبان ایجاد شده و این موضوع در زمان‌هایی کار را به جاهای باریک می‌کشاند.

وی ادامه داد: این در حالی است که در بین هر دو گروه اصلاح‌طلب و اصولگرا هم آدم خوب وجود دارد و هم افراد تندرو و افراطی و تفریطی که با شعاری که آقای دکتر روحانی مبنی بر اعتدال سردادند امید است که این گفتمان عملا محقق شود.

غضنفرآبادی تصریح کرد: اگر هر دو جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب با هدف پیشرفت نظام بنشینند و با یکدیگر گفت‌وگو کنند آن حائلی که بین این دو گروه ایجاد شده برداشته خواهد شد و این موضوع کمک بزرگی به نظام و جامعه کرده و نگرانی‌ها و اختلافات داخلی را کاهش می دهد.

وی بر انتخاب افراد با توجه به تخصص و تجربه از هر گروهی تاکید کرد و گفت: هیچکس نباید به دنبال سهم‌خواهی از دولت آینده باشد که این موضوع می‌تواند کمک بزرگی به بالا رفتن سرعت پیشرفت کشور داشته باشد.

این عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس همچنین بیان کرد: هیچکس نمی‌خواهد در دولت اعتدال اختلافات ادامه پیدا کند و مهمترین و بزرگترین کاری که آقای روحانی فعلا در شعار مطرح کرده و ان‌شاءالله در عمل نیز محقق می‌شود، بحث اعتدال است که اعتدال به معنای گفتمان اصولگرایی و اصلاح‌طلبی و برداشتن دیوار بین این دو گروه است.

غضنفرآبادی افزود: حتی اگر این دیوار برداشته نشود باید در جهت کمرنگ‌تر شدن اختلافات تلاش کرد که این موضوع مستلزم این است که در دولت جدید باید مراقب بود همه چیز در انحصار یک طرف قرار نگیرد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم بم و ریگان، گفت: برخی خود را برای بالا بردن دیوار میان اصلاح‌طلبی و اصولگرایی آماده کرده‌اند بنابراین در دولت آینده باید دلسوزان نظام اعم از اصلاح‌طلب و اصولگرا به شدت مراقب عملکرد خود باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet