هدر موبایل
1387/11/06 17:45:00
سرویس صحن
نطق پیش از دستور

انتقاد علیخانی از سریال تلویزیونی "آخرین دعوت"

"قدرت‌الله علیخانی" اخیراً سریالی در تلویزیون با نام «آخرین دعوت» پخش می‌شود که در آن پیرامون چگونگی انتخابات مجلس مطالبی خلاف واقعیت به مردم القاء می‌شود که نیاز به بازبینی دارد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز سومین ناطق جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر قبلی آقای احمدی‌نژاد به استان قزوین ضمن اعلام نام 4 کارخانه به عنوان «کارخانجات بحران‌زده» در مصوبات استانی دولت مقرر شد که مشکلات این کارخانه‌ها در مدت مشخصی حل شود.

وی افزود: متأسفانه تا این لحظه به جز یک مورد، مشکلات مذکور حل نشده و آمار کارخانجاتی که با مشکلات جدی روبرو شده‌اند رو به افزایش گذاشته است.

علیخانی گفت: در حال حاضر بر اساس آمار اعلام شده توسط نهادهای دولتی، تعداد 50 کارخانه در قزوین با مشکلات اساسی روبرو هستند که 20 کارخانه در حالت بحرانی قرار گرفته‌ و نیازمند دستور فوری رئیس‌جمهور برای رسیدگی آنی و جدی هستند.

وی تصریح کرد: متاسفانه بخش اعظم مصوبات دولت نهم در سفر استانی به قزوین هنوز مورد هیچ اقدامی قرار نگرفته‌اند.

نماینده مردم قزوین در ادامه افزود: حقوق کارگران قزوینی پایمال شده و حتی بعد از شکایت هم کسی به حقوق آن‌ها رسیدگی نکرده است.

انتقاد از وزارت نیرو و وزیر مربوطه در خصوص انتقال آب رودخانه شاهرود به دشت قزوین از دیگر محورهای نطق نماینده قزوین بود.

علیخانی اظهار داشت: از رئیس‌جمهور انتظار می‌رود دستور جدی در مورد شهرهای محروم استان قزوین بویژه آبیک، بیدستان و ... که از مشکلات عدیده مالی رنج می‌برند، صادر شود.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس همچنین از عدم رسیدگی به پرداخت خسارت‌های وارده به کشاورزان حوزه انتخابیه‌اش انتقاد کرد.

علیخانی در ادامه نطق پیش از دستور خود از عملکرد صدا و سیما در انعکاس اخبار مربوط به غزه قدردانی کرد و در عین حال، گفت: اخیراً سریالی در تلویزیون با نام «آخرین دعوت» پخش می‌شود که در آن پیرامون چگونگی انتخابات مجلس مطالبی خلاف واقعیت به مردم القاء شد که نیاز به بررسی و بازبینی دارد؛ چرا که رئیس سازمان صدا و سیما باید حرمت مجلس را به عنوان بالاترین رکن تصمیم‌گیری در نظام حفظ کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet