خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/04/14 14:02:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قادری:

تحقیق و تفحص ها درپایان عمر دولت باعث اصلاح شیوه‌های غلط می‌شود

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: به نظر می رسد ادامه برخی تحقیق و تفحص ها خوب است چرا که برخی ایرادات مربوط به مدیران نیست و روش ها و شیوه ها باید اصلاح شود.
تحقیق و تفحص ها درپایان عمر دولت باعث اصلاح شیوه‌های غلط می‌شود عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: به نظر می رسد ادامه برخی تحقیق و تفحص ها خوب است چرا که برخی ایرادات مربوط به مدیران نیست و روش ها و شیوه ها باید اصلاح شود. https://cdn.icana.ir/d/019/40192.jpg تحقیق,و,تفحص,ها,درپایان,عمر,دولت,باعث,اصلاح,شیوه‌های,غلط,می‌شود Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ جعفر قادری نماینده مردم شیراز در خصوص انصراف برخی نمایندگان مجلس از انجام تحقیق و تفحص از سازمان ها و وزارتخانه های مختلف گفت: یک سری تحقیق و تفحص ها اگر ادامه پیدا کند مفید است چرا که برخی ایرادات در مجموعه ها مربوط به افراد و مدیران نیست بلکه روش ها و شیوه های انجام کار ایراد دارد و فرقی نمی کند که چه کسی وزیر و یا رئیس سازمان باشد.
 
وی افزود: البته بخشی از ایرادات هم به خود متولی یا مسئول آن سازمان بر می گردد که دیگر این بخش برای تحقیق و تفحص موضوعیت ندارد و از این دید که اشکالات و ایرادات منعکس شود و تضمینی باشد برای آیندگان که این مسیر را نروند خوب است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطر نشان کرد: در حال حاضر چون ما با کمبود وقت مواجه هستیم این امکان وجود دارد که انگیزه نمایندگان برای تحقیق و تفحص کم شود.

وی همچنین در خصوص اولویت های کار دولت یازدهم گفت: مهمترین اولویت برای دولت آینده موضوع اقتصاد و کنترل نقدینگی برای کاهش تورم و توجه به تولید ملی است.

به گزارش مهر،قادری اظهار داشت: دولت یازدهم باید تعامل بهتری با کشورهای خارجی و حداقل کشورهای منطقه داشته باشد تا بتوانیم از ظرفیت های آن ها برای کاهش فشارها بر روی اقتصاد استفاده کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet