هدر موبایل
1392/04/14 14:46:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جهانگیر‌زاده :

وزرای دولت آینده باید مشی و روش رئیس جمهور منتخب را بپذیرند

نماینده مردم ارومیه در‌ مجلس با بیان اینکه امیدوارم کابینه فراجناحی در دولت دکتر روحانی محقق شود،اظهار داشت:افرادی باید به عنوان وزرای دولت آینده انتخاب شوند که ضرورت ها و بنیادهای اساسی انقلابی بودن شامل پاکدستی و توانایی برای انجام کار را داشته و مسئولیت پذیر باشند.
وزرای دولت آینده باید مشی و روش رئیس جمهور منتخب را بپذیرند نماینده مردم ارومیه در‌ مجلس با بیان اینکه امیدوارم کابینه فراجناحی در دولت دکتر روحانی محقق شود،اظهار داشت:افرادی باید به عنوان وزرای دولت آینده انتخاب شوند که ضرورت ها و بنیادهای اساسی انقلابی بودن شامل پاکدستی و توانایی برای انجام کار را داشته و مسئولیت پذیر باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/20771.jpg وزرای,دولت,آینده,باید,مشی,و,روش,رئیس,جمهور,منتخب,را,بپذیرند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ جوادجهانگیر‌زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مهم ترین خصوصیات کابینه دولت یازدهم،‌گفت: مردم به رئیس جمهور منتخب رای داده‌اند و انتظار دارند افرادی به عنوان وزیر به مجلس معرفی شوند که با انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه هیچ زاویه ای نداشته باشند

وی با بیان اینکه وزرای دولت آینده باید ردمشی و روش رئیس جمهور منتخب مردم را بپذیرند،‌ گفت: افرادی باید به عنوان وزرای دولت آینده انتخاب شوند که ضرورت ها و بنیادهای اساسی انقلابی بودن شامل پاکدستی و توانایی برای انجام کار را داشته و مسئولیت پذیر باشند تا بتوانند خود را برای مسئولیت های سنگین و رفع مشکلات اقتصادی مردم آماده کنند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه دولت جدید مسیر سختی را پیش رو دارد و حل مشکلات نیازمند همراه بودن نظام مدیریتی کشور است، گفت: افرادی باید به عنوان وزرای دولت آینده انتخاب شوند که به آرامش کشور‌که مد نظر آقای روحانی است، آسیب نزنند.

جهانگیر زاده با اشاره به اینکه وزرای دولت آینده باید با تجربه و با سابقه باشند و توانایی حل مشکلات معیشتی مردم را داشته باشند، تصریح کرد:‌‌ معتقدم باید وزرایی به مجلس معرفی شوند‌ که گذشته آنها موید وفادار بودن آنها به مصالح و منافع انقلاب و نظام جمهوری اسلامی باشد.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد دولت های گذشته، اظهار داشت: در طول دولت های گذشته برای خدمت به مردم تلاش های زیادی صورت گرفته است، اما این موضوع با فراز و فرودهایی همراه بوده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس تاکید کرد: متاسفانه در دولت های‌ گذشته‌ گاهی افراد حاشیه ساز سیاسی، اقتصادی و حتی اعتقادی کار را برای دولت ها سخت کردند و به طور مثال حاشیه سازی ها در‌دولت نهم و دهم کلیت دولت را دچار توقف و ایستایی کرد.

جهانگیر‌زاده خاطرنشان کرد: اصل مهم این است که فارغ از مطرح کردن قول هایی‌که نتوان به آنها عمل کرد، باید مجموعه استعدادها و ظرفیت های کشور و توانایی های مدیریت کشور و ظرفیت های نیروی انسانی کشور را در مسیری قرار دهیم که خروجی آن منجر به افزایش آرامش، رفاه مردم و ارتقاء جایگاه سیاسی کشور شود.

وی‌ در خصوص دیدگاه حزبی وزرای دولت آینده،گفت: بحث اصلاح‌طلب یا اصول‌گرا بودن اعضای‌کابینه مهم نیست، بلکه باید افرادی انتخاب شوند‌که مشکلات مردم را حل کنند. البته آقای روحانی بر استفاده از همه سلایق در کابینه و فراجناحی  بودن آن تاکید کرده اند.

به گزارش تسنیم،نماینده مردم ارومیه در‌ مجلس با تاکید بر اینکه اصول‌گرایی یا اصلاح‌طلبی افراد،‌ ملاک اصلی روحانی در انتخاب کابینه نیست، بلکه مبنای اصلی او‌کارآمدی و شایستگی افراد خواهد بود، اظهار داشت: امیدوارم کابینه فراجناحی در دولت آقای روحانی محقق شود، چرا که وی برای تشکیل چنین کابینه ای تلاش می کند و امیدواریم که در این زمینه موفق شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet