خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/04/15 09:28:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
برومند:

روحانی بهترین گزینه برای تعامل میانه‌روهای دو جناح است

عضو کمیسیون جهاد کشاورزی مجلس حضور حسن روحانی به عنوان رییس‌جمهور را فرصت مناسبی برای تعامل اصلاح‌طلبان و اصولگرایان دانست و گفت: اگر بخواهیم کشور از وضعیتی فعلی خارج شود، این دو گروه باید با یکدیگر تعامل داشته باشند.
روحانی بهترین گزینه برای تعامل میانه‌روهای دو جناح است عضو کمیسیون جهاد کشاورزی مجلس حضور حسن روحانی به عنوان رییس‌جمهور را فرصت مناسبی برای تعامل اصلاح‌طلبان و اصولگرایان دانست و گفت: اگر بخواهیم کشور از وضعیتی فعلی خارج شود، این دو گروه باید با یکدیگر تعامل داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/21472.jpg روحانی,بهترین,گزینه,برای,تعامل,میانه‌روهای,دو,جناح,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حبیب برومند خاطر نشان کرد: هر دو گروه تاکنون به خاطر انحصار طلبی‌ و حذف گروه دیگر ضربات و صدمات مهلکی را به پیکره مملکت وارد کرده‌اند، دین اسلام هم توصیه می‌کند اگر بخواهند از راه تعامل وارد شوند، حتما باید به نکات مشترک‌شان توجه کنند.
نماینده مجلس ادامه داد: این‌ها بخاطر این که مملکت را از مشکلات بعدی رهایی دهند و به نقاط اختلاف‌شان توجه نکنند باید به اشتراک‌شان توجه کنند و توصیه‌های دینی، ‌توصیه‌های بزرگان سیاست مخصوصا مقام معظم رهبری را نصب‌العین قرار دهند و نکات مشترک خود که همان مسلمان بودن، اهل یک کشور بودن، زیر پرچم جمهوری اسلامی بودن و دلسوز بودن‌شان است را در میان بگذارند و از راه تعامل وارد شوند و از دولت بعدی حمایت کنند.
برومند با تاکید بر اینکه دولت بعدی بهترین نقطه اشتراک بین دو گروه درگیر است گفت: دکتر حسن روحانی به خاطر میانه‌روی و خرد خوبی که دارد می‌تواند نقاط مشترک این دو گروه باشد. ایشان باید تندروی‌ها را کنار بگذارد و مملکت را از این وضع اقتصادی نجات دهد.
وی با اشاره به لزوم تعامل بین دو گروه اصلاح‌طلب و اصولگرا تاکید کرد: اگر بخواهیم مملکت را نجات دهیم چاره‌ای غیر از این نداریم. چاره ما این است که نکات اختلاف را کنار بگذاریم و به نکات مشترک برسیم. حتما راه حفظ وحدت ملی ما و حتی راه حفظ ممکلت ما در این است که به نکات مشترک تعاملی خودمان فکر کنیم. به کسانی که با تندروی می‌خواهند وارد صحنه شوند اجازه ورود ندهیم.
نماینده پارس‌آباد ابراز امیدواری کرد که روحانی اجازه ورود تندروها به صحنه را ندهد و گفت: روش آقای روحانی هم حتما این است که به تندروی‌های دو طرف جواب نه بدهد و میانه‌روهای دو طرف را به تعامل دعوت کند. غیر از این راه‌ و چاره‌ای نداریم چون با مشکلات شدید اقتصادی روبرو هستیم، با مشکلات سیاسی در جامعه بین‌الملل مواجه هستیم، در نتیجه غیر از تعامل و جمع شدن در یک نقطه تعامل هیچ چاره‌ای نداریم.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، برومند یادآور شد: اگر تندروی‌های هر دو طرف آقای روحانی را محاصره کنند، ایشان موفق نخواهد شد آقای روحانی بهترین گزینه برای تجمیع میانه‌روهای دو طرف است و یک دولت تعامل بین دو گروه به وجود خواهد آورد. ضمن اینکه ما و کل ملت ایران خوشحال هستند که یک فرد میانه‌رو سرکار آمده و می‌تواند مشکلات مملکت را یکی پس از دیگری حل کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet