هدر موبایل
1392/04/15 09:38:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ندیمی:

رشد شاخص‌ بورس امیدوارکننده است/ روند صعودی ادامه می‌یابد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس افزایش شاخص بورس در روزهای اخیر را امیدوارکننده دانست و گفت: شاخص‌های بورس به آرامی در حال افزایش است و تاکنون هم با سقوط غیر منتظره روبرو نشده، بنابراین این رشد در آینده نیز ادامه خواهد یافت.
رشد شاخص‌ بورس امیدوارکننده است/ روند صعودی ادامه می‌یابد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس افزایش شاخص بورس در روزهای اخیر را امیدوارکننده دانست و گفت: شاخص‌های بورس به آرامی در حال افزایش است و تاکنون هم با سقوط غیر منتظره روبرو نشده، بنابراین این رشد در آینده نیز ادامه خواهد یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/26203.jpg رشد,شاخص‌,بورس,امیدوارکننده,است/,روند,صعودی,ادامه,می‌یابد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ ایرج ندیمی با مثبت ارزیابی کردن روند روبه رشد شاخص‌های بورس، گفت: رشد شاخص‌های بورس نشان دهنده این موضوع است که این بازار به شرایط آرمانی خود بازگشته و می‌توان به آینده اقتصادی کشور امیدوارتر بود.
وی ادامه‌داد: رونق بازار بورس نشان دهنده ارتقای سطح تولیدات داخلی است. بنده معتقدم که رشد شاخص‌های بورس نتیجه سرازیر شدن نقدینگی موجود در جامعه است که باید به آثار تورمی آن توجه شود.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در همین زمینه تصریح‌کرد: برخی همواره افزایش قیمت در بازارهای سرمایه‌ای نظیر سکه، طلا و ارز را حبابی قلمداد می‌کنند، در صورتی که نوسانات و یا رشد شاخص‌های بورس را نمی‌توان حبابی و کاذب دانست.
ندیمی در ادامه با تأکید بر اینکه رشد شاخص‌های بورس تداوم خواهد داشت، اظهارداشت: افزایش شاخص در بورس را زمانی می‌توان حبابی تصور کرد که در برخی ایام با کاهش شدید و یا حتی افزایش شدید شاخص‌ها مواجه شود، در حالی که رشد شاخص‌های بورس به آرامی در حال افزایش است و تاکنون نیز این بازار با سقوط غیر منتظره روبرو نشده، بنابراین این رشد در آینده نیز ادامه خواهد داشت.
وی در مورد ادامه رشد شاخص‌ بورس در آینده تأکید کرد: در دولت آینده باید به موضوع امنیت اقتصادی برای سرمایه‌گذران داخلی و خارجی توجه شود، تا شاهد ادامه رشد شاخص‌های بورس باشیم.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بخشی از افزایش قیمت‌ها تابعی از سهام و بسته‌های قابل عرضه در بورس است، خاطرنشان کرد: باید به موضوع رکود در بازارهای دیگر نیز توجه شود و بدانیم پول و نقدینگی به کجا می‌رود. بنده معتقدم که دولت آینده باید به امنیت اقتصادی بیشتر توجه کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet