ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/15 13:25:30
سرویس سیاسی
طاهری مطرح کرد:

روحانیت، بهترین پل ارتباطی برای انتقال مشکلات مردم به دولتمردان

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با بیان اینکه ارتباط دولت و روحانیون و مراجع به نفع نظام، مردم و کشور خواهد بود، گفت: روحانیت به دلیل حضور در بین مردم و رصد و آگاهی از مشکلات، می‌توانند پل ارتباطی خوبی برای انتقال مشکلات از طرف مردم به دولتمردان باشند.
روحانیت، بهترین پل ارتباطی برای انتقال مشکلات مردم به دولتمردان عضو فراکسیون روحانیون مجلس با بیان اینکه ارتباط دولت و روحانیون و مراجع به نفع نظام، مردم و کشور خواهد بود، گفت: روحانیت به دلیل حضور در بین مردم و رصد و آگاهی از مشکلات، می‌توانند پل ارتباطی خوبی برای انتقال مشکلات از طرف مردم به دولتمردان باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/13645.jpg روحانیت،,بهترین,پل,ارتباطی,برای,انتقال,مشکلات,مردم,به,دولتمردان Icana

سید علی طاهری در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جایگاه مرجعیت و روحانیت در بطن جامعه و مورد وثوق بودن آنها نزد مردم، گفت: مردم مشکلات و مسائل خود را راحت‌تر با روحانیت در میان می گذارند و این قشرملجاء و پناه مردم هستند، بنابراین این ارتباط در جهت وثوق ارتباط دولت و ملت موثر خواهد بود.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برگزاری جلسه رئیس جمهور منتخب با روحانیون و مراجع پیش از آغاز کار رسمی دولت، گفت: این اقدامات آینده نوید بخشی را مژده می دهد که امیدوارم این تعاملات در آینده نیز حفظ شود و دولت بتواند از نظرات مراجع و روحانیت در جهت شناخت مشکلات کشور، بویژه مسائل فرهنگی بهره گیرد.

وی با بیان اینکه ارتباط دولت و روحانیون و مراجع به نفع نظام، مردم و کشور خواهد بود، ادامه داد: تقریبا در همه دولت‌ها چنین فردی به عنوان معاون رئیس جمهور در امور روحانیت حضور دارد، اما عمیق تر شدن این ارتباط، برقراری آن در فواصلی منظم و در نتیجه بیشتر شدن رفت و آمدها، در تعامل بیشتر دولت و روحانیت موثر خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: روحانیت به دلیل حضور در بین مردم و رصد و آگاهی از مشکلات، می توانند پل ارتباطی خوبی برای انتقال مشکلات از طرف مردم به دولتمردان باشند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با بیان اینکه دولت نیز می تواند از روحانیت در جهت سیاستگذاری امور فرهنگی و اجرای آن کمک گیرد، توضیح داد: با توجه به حضور روحانیون در نقاط مختلف کشور، آنها می توانند کمک موثری در جهت تحقق ایده های فرهنگی ملت و دولت باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet