هدر موبایل
1392/04/15 13:53:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خجسته:

مسئولان، دهکده گنجنامه را دریابند

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
مسئولان، دهکده گنجنامه را دریابند نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس گفت: حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/24221.jpg مسئولان،,دهکده,گنجنامه,را,دریابند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ امیر خجسته با بیان این مطلب اظهار کرد: دهکده تفریحی گردشگری گنج نامه همدان به عنوان بام گردشگری این شهر باید مورد حمایت هرچه بهتر مسئولان قرار بگیرد تا سرمایه‌گذار این بخش خصوصی بتواند با دلگرمی بیشتری در راستای ایجاد طرح‌های جدید این دهکده اقدام کند.
وی اضافه کرد: حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد چراکه این گنجینه مهم اقتصادی در حقیقت چرخه تولید درآمد، اشتغالزایی و سرمایه‌گذاری است.
خجسته ادامه داد: 1900 جاذبه توریستی در همدان وجود دارد که 900 اثر به ثبت رسیده و به طور قطع از این ظرفیت موجود باید بهره‌برداری مناسبی در جذب توریسم داشته باشیم. جاذبه‌های تاریخی و گردشگری شامل غارعلیصدر، گنجنامه، بوعلی سینا و باباطاهر در عرصه بین‌المللی شناخته شده‌اند و در دیدار اخیر با هیات ایتالیایی، از سوی آنان از این مکان‌های گردشگری یاد شد.
نماینده همدان در خانه ملت در ادامه این گفت‌وگو با اشاره به جایگاه ورزش اضافه کرد: برای پیشرفت و توسعه ورزش استان، تشکیل شورای عالی ورزش ضروری است. با تشکیل شورای عالی ورزش می‌توانیم برنامه‌ریزی بهتری برای ورزش استان داشته باشیم و تمامی برنامه‌ها را قانونمند و اجرایی کنیم.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، خجسته با قدردانی از معاون سیاسی- امنیتی استاندار همدان در شکل‌گیری شورای ورزش همگانی استان گفت: حرکت شایسته‌ای را از سوی مسئولان استان شاهد بودیم اما ای کاش این شورا خیلی زودتر از این تشکیل می‌شد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet