هدر موبایل
1392/04/15 14:03:52
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوری قزلجه:

افزایش امید در جامعه فضای روانی را برای حل مشکلات فراهم می‌کند

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس درباره‌ی ضرورت به کارگیری افرادی که با حضور و عملکرد خود، امید را به جامعه تزریق کنند، گفت: اگر چنین افرادی به کار گرفته شوند، باعث افزایش امید در جامعه می‌شوند که خود همین مساله باعث حل بسیاری از مشکلات می‌شود و زمینه را برای حل مشکلات جامعه فراهم می‌کند.
افزایش امید در جامعه فضای روانی را برای حل مشکلات فراهم می‌کند نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس درباره‌ی ضرورت به کارگیری افرادی که با حضور و عملکرد خود، امید را به جامعه تزریق کنند، گفت: اگر چنین افرادی به کار گرفته شوند، باعث افزایش امید در جامعه می‌شوند که خود همین مساله باعث حل بسیاری از مشکلات می‌شود و زمینه را برای حل مشکلات جامعه فراهم می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/25896.jpg افزایش,امید,در,جامعه,فضای,روانی,را,برای,حل,مشکلات,فراهم,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ غلامرضا نوری قزلجه اضافه کرد:‌ از سوی دیگر، این که مردم هم به مسئولین امید داشته باشند می‌تواند در موفقیت آنها تاثیر بگذارد. کسی که در جامعه مسئولیتی دارد اگر مورد تشویق و حمایت جامعه باشد موفقیت بیشتری در کاهش خواهد داشت و هر روزش بهتر از دیروزش خواهد بود.
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد:‌ اگر همدلی و همکاری و حمایت افارد جامعه با یک مسئول باشد، این مساله کاملا در عملکردش موثر خواهد بود. منتهی این امر،‌ متقابل است. یعنی این فرد باید این روحیه را در جامعه ایجاد کند و جامعه هم متقابلا از او حمایت می‌کند.
نماینده مجلس ادامه داد: قطعا رئیس جمهور منتخب در انتخابات وزرا اختیار کامل دارد. آقای روحانی یک سری شعارها داشته که سرلوحه آنها امید بوده. بنابراین این مساله ایجاب می‌کند بر اساس همین شعارها، مباحث و ایده‌هایی که مطرح شده دست به انتخاب وزرا بزند.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی یادآور شد: آنچه که امروز جامعه انتظار دارد این است که دولتی فراجناحی به دور از افراط و تفریط تشکیل شود. طبیعتا اگر شعارهایی که عنوان شده در معرفی وزرا هم متجلی شود، مردم هم امیدوار می‌شوند که سایر شعارهای ایشان در مسائل سیاسی، اقتصادی و فرهنگی عملی م‌شود یعنی این نوید را می‌دهد که وعده‌هایی که رئیس جمهور منتخب داده عملی می‌شود در نتیجه امیدواری در جامعه بیشتر می‌شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet