ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/15 16:14:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی‌نژاد خبر داد

دیدار فراکسیون روحانیون با روحانی در اواخر تیرماه

عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: اعضای این فراکسیون در هفته دوم کاری بعد از تعطیلات مجلس یعنی در اواخر تیرماه، با رئیس‌جمهور منتخب دیدار می‌کنند. در این دیدار مسائلی همچون تولید، اقتصاد و معیشت مردم مورد بحث قرار می‌گیرد.
دیدار فراکسیون روحانیون با روحانی در اواخر تیرماه عضو فراکسیون روحانیون مجلس گفت: اعضای این فراکسیون در هفته دوم کاری بعد از تعطیلات مجلس یعنی در اواخر تیرماه، با رئیس‌جمهور منتخب دیدار می‌کنند. در این دیدار مسائلی همچون تولید، اقتصاد و معیشت مردم مورد بحث قرار می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/23284.jpg دیدار,فراکسیون,روحانیون,با,روحانی,در,اواخر,تیرماه Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: فراکسیون روحانیون مجلس دیدار با رئیس‌جمهور منتخب را در دستور کار خود دارد و بناست تا این دیدار در هفته دوم کاری پس از تعطیلات تابستانی مجلس قبل یا بعد از مراسم تحلیف رئیس‌جمهور برگزار شود.
وی افزود: در این دیدار مسائل مبتلا به و روز جامعه مورد بحث قرار خواهد گرفت که از جمله مهمترین آنها مسائل معیشتی، بحث تولید و مشکلات اقتصادی جامعه را می‌توان اشاره کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، عضو فراکسیون روحانیون مجلس اظهار داشت: همچنین در این دیدار بناست تا موضوع تعامل مجلس و دولت بویژه تعامل میان فراکسیون روحانیون و قوه مجریه مطرح و مورد بحث قرار گیرد که تعامل فراکسیون با دولت در حوزه مسائل فرهنگی پررنگ‌تر خواهد بود.
مجلس در حال حاضر در تعطیلات تابستانی قرار دارد که یکشنبه هفته آینده جلسات مجلس از سر گرفته خواهد شد./
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet