هدر موبایل
1392/04/15 18:23:23
سرویس دیگر رسانه‌ها_
هاشمی:

امکان کاهش قیمت کرایه‌ها باتفاهم فرمانداری و شورا وجود دارد

نایب رئیس مجمع نمایندگان تهران گفت که اگر تفاهمی بین فرمانداری با شورای شهر تهران صورت گیرد ممکن است این تفاهم به فسخ و یا تایید مصوبه شورای شهر در خصوص افزایش کرایه حمل و نقل عمومی منتهی شود.
امکان کاهش قیمت کرایه‌ها باتفاهم فرمانداری و شورا وجود دارد نایب رئیس مجمع نمایندگان تهران گفت که اگر تفاهمی بین فرمانداری با شورای شهر تهران صورت گیرد ممکن است این تفاهم به فسخ و یا تایید مصوبه شورای شهر در خصوص افزایش کرایه حمل و نقل عمومی منتهی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/12661.jpg امکان,کاهش,قیمت,کرایه‌ها,باتفاهم,فرمانداری,و,شورا,وجود,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی هاشمی در خصوص خروجی نهایی اعتراض فرمانداری تهران به افزایش کرایه‌های حمل و نقل، علی‌رغم مصوبه شورای شهر تهران گفت: شورای اسلامی شهر تهران و همچنین فرمانداری تهران هر کدام دارای چارچوب و اختیاراتی هستند که بر اساس آن عمل می‌کنند. البته آنها باید موضوع تامین منافع حداکثری مردم را در عملکردشان در نظر گیرند.
وی افزود: بر این اساس در موضوع اخیر اعتراض فرمانداری تهران، به شورای شهر تهران در مورد مصوبه افزایش کرایه‌های ناوگان حمل و نقل عمومی باید بررسی شود که این مشکل به دلیل کوتاهی هر یک از طرفین رخ داده است یا این که آنها به وظایف خود عمل کردند و چنین مشکلی ایجاد شده است؟
نماینده مردم تهران در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال کاهش قیمت کرایه‌ها بعد از جلسه فرماندار با شورای شهر تهران وجود دارد گفت: اگر تفاهمی در این جلسه صورت گیرد ممکن است خروجی منجر به فسخ و یا حتی تایید مصوبه شورای شهر در مورد افزایش قیمت کرایه‌ها شود. طبیعتا این کار با تفاهم و تعامل به نحو مناسبی به پیش خواهد رفت.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، هاشمی همچنین با بیان اینکه مجمع نمایندگان تهران در صورت وجود شکایت از افزایش کرایه‌ها جلسه‌ای را برگزار خواهد کرد گفت: تاکنون شکایت و یا درخواستی در این رابطه به مجمع نمایندگان تهران واصل نشده است طبیعتا اگر درخواست و یا شکایتی مثلا حتی از سوی یک نماینده نیز به ما ارائه شود این مجمع با برگزاری جلسه‌ای این موضوع را مورد رسیدگی قرار خواهد داد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet