خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/04/15 18:51:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری آرانی:

وزرای متعهد و متخصص کارکرد بهتری در اداره وزارتخانه‌ها داشته‌اند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بررسی و ارزیابی وزرای گذشته نشان می‌دهد، وزرای متعهد، متخصص، ارزشی، باتجربه، مردمی و همسو با نظام موفق‌‌تر و کارکرد بهتری در اداره وزارتخانه‌ها داشته‌اند.
وزرای متعهد و متخصص کارکرد بهتری در اداره وزارتخانه‌ها داشته‌اند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: بررسی و ارزیابی وزرای گذشته نشان می‌دهد، وزرای متعهد، متخصص، ارزشی، باتجربه، مردمی و همسو با نظام موفق‌‌تر و کارکرد بهتری در اداره وزارتخانه‌ها داشته‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/25981.jpg وزرای,متعهد,و,متخصص,کارکرد,بهتری,در,اداره,وزارتخانه‌ها,داشته‌اند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عباسعلی منصوری آرانی با اشاره به ویژگی وزرای دولت یازدهم اظهار داشت: طی 34 سال گذشته، دولت‌های مختلفی را تجربه کردیم که باید از آن تجارب، نهایت استفاده در جهت ترسیم آینده بهتری را به کار گیریم.
وی افزود: آنچه مسلم است، بررسی و ارزیابی وزرای گذشته نشان می‌دهد، وزرای متعهد، متخصص، ارزشی، باتجربه، مردمی و همسو با نظام موفق‌‌تر و کارکرد بهتری در اداره وزارتخانه‌ها داشته‌اند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ایده‌ها، جریان‌ها، گروه‌ها و احزاب سیاسی نمی‌توانند در پست‌های تخصصی و مدیریتی تأثیرگذار باشند، خاطرنشان کرد: مورد توجه قرار گرفتن ویژگی‌ ارزشی و متخصص بودن وزرا می‌تواند از ورود جریانات خاص به کابینه دولت یازدهم جلوگیری کند.
نماینده مردم کاشان در مجلس با بیان اینکه مردم در 24 خرداد با پیروی از خواسته مقام معظم رهبری پای صندوق‌های رأی حاضر و حماسه سیاسی را آفریدند، گفت: حماسه سیاسی در 24 خرداد آغاز و هنوز تمام نشده است، چراکه امروز امیدها زنده شده و همه امیدوارند که در دوران دولت یازدهم شاهد گام‌های رو به پیشرفت کشور باشند.
وی با اشاره به گمانه‌زنی‌های مجلس از دولت یازدهم تصریح کرد: مجلس انتظار دارد دولت یازدهم با معرفی کابینه‌ای قوی گام‌های مؤثری در جهت پیشرفت کشور بردارد، چراکه قرار نیست وزرا افرادی باشند که صحنه عملی کشور در برهه خاص و حساس را به میدان تجربه و سیاست بازی تبدیل کنند.
به گزارش خبرگزاری فارس، منصوری آرانی با اشاره به رویکرد مجلس در انتخاب وزرای دولت آینده بیان داشت: مجلس فارغ از سیاسی بازی‌ها به هر وزیری متناسب با اینکه وی می‌تواند بار سنگین یک وزارتخانه را در برهه کنونی کشور به دوش گیرد، رأی اعتماد خواهد داد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet