هدر موبایل
1392/04/16 08:58:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدحسین قربانی:

واردات گسترده چای، کمر چایکاران ایرانی را شکسته است

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس، با بیان این که مشکلات موجود در صنعت چای همچنان پابرجاست، گفت: متأسفانه واردات گسترده این محصول موجب شکسته شدن کمر چایکاران شده است.
واردات گسترده چای، کمر چایکاران ایرانی را شکسته است نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس، با بیان این که مشکلات موجود در صنعت چای همچنان پابرجاست، گفت: متأسفانه واردات گسترده این محصول موجب شکسته شدن کمر چایکاران شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/20687.jpg واردات,گسترده,چای،,کمر,چایکاران,ایرانی,را,شکسته,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدحسین قربانی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با انتقاد از واردات بی‌رویه محصول چای از خارج ایران، گفت: متأسفانه واردات گسترده این محصول موجب شکسته شدن کمر چایکاران شده است.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مشکلات موجود در صنعت چای همچنان پابرجاست، تصریح کرد: تولید چای مشکلات خود را دارد که این معضلات موجود بر سر راه تولید، برای شناخته‌تر شدن چای ایرانی در عرصه جهانی عزم ملی را می‌طلبد.

وی با اعلام اینکه مسئولان هنوز به تعهدات خود برای پرداخت بدهی چایکاران عمل نکرده‌اند، افزود:‌ واردات چای در کنار تأخیر در پرداخت مطالبات، چایکاران را از ادامه تولید باز‌می‌دارد.

قربانی با تأکید بر اینکه عدم تناسب توزیع و تقاضا مهم‌ترین معضل حوزه چای است، گفت: مسئولان باید از وعده‌ دادن برای پرداخت بدهی‌های چایکاران دست بردارند.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه بی‌توجهی به واردات بی‌رویه، زمینه نابودی صنعت چای داخلی را فراهم می‌کند، یادآور شد: واردات چای نباید در صورتی که کمبودی در کشور احساس نمی‌شود انجام شود./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet