هدر موبایل
1392/04/16 09:02:19
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ندیمی با اشاره به حذف ارز مرجع از کالاهای اساسی:

فشار بر زندگی مردم، ارمغان حذف ارز مرجع ازکالاهای اساسی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با یادآوری حذف ارز مرجع از کالاهای اساسی مردم و تحمیل گرانی به بازار، گفت: اگر سیاست حذف ارز مرجع با حمایت از تولید همراه باشد می‌تواند موجب رشد اقتصادی شود.
فشار بر زندگی مردم، ارمغان حذف ارز مرجع ازکالاهای اساسی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با یادآوری حذف ارز مرجع از کالاهای اساسی مردم و تحمیل گرانی به بازار، گفت: اگر سیاست حذف ارز مرجع با حمایت از تولید همراه باشد می‌تواند موجب رشد اقتصادی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/26206.jpg فشار,بر,زندگی,مردم،,ارمغان,حذف,ارز,مرجع,ازکالاهای,اساسی Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ ایرج ندیمی درباره حذف ارز مرجع گفت: حذف ارز مرجع از کالاهای اساسی باید با سیاستی همراه باشد که منافع تولید کننده و مصرف‌کننده باهم در آن دیده شود و حق کسی نیز در این میان ضایع نشود.
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، با بیان این مطلب که حذف نرخ ارز مرجع باید با مدیریت صحیح همراه باشد، افزود: اگر سیاست حذف ارز مرجع با اشتغال‌زایی و حمایت از تولید همراه باشد می‌تواند توفیق کسب کرده و موجب رشد اقتصادی شود.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با یادآوری حذف ارز مرجع از کالاهای اساسی مردم و تحمیل گرانی به بازار، گفت: جا‌گیر شدن گرانی در اقلام اساسی مردم، اولین و مهم‌ترین پیامد حذف ارز مرجع بوده که فشار بر زندگی مردم را در شرایط کنونی اقتصاد کشور به وجود می‌آورد.
نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه حذف ارز مرجع به گرانی نهاده‌های دامی در چند روز گذشته منجر شده است، افزود: به دنبال گرانی نهاد‌ه‌های دامی افزایش قیمت مرغ، گوشت، تخم مرغ و غیره دور از انتظار نیست.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان این مطلب که برای تعدیل بازار و کاهش کمبودها گاهی نیاز به واردات وجود دارد، تصریح کرد: واردات نیز باید به گونه‌ای باشد که منصفانه بوده و تولید ملی را در نظر بگیرد.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، یادآور شد: دولت باید تدابیر لازم در خصوص حذف ارز مرجع با هدف جلوگیری از شیوع گرانی در بازار کالاهای اساسی مردم داشته باشد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet