هدر موبایل
1392/04/16 09:35:04
سرویس سیاسی
قشقاوی:

اخراج ایرانیان از امارات، دستورکار نشست مشترک کنسولی دو کشور

معاون پارلمانی، کنسولی و امور ایرانیان وزارت خارجه با بیان اینکه زمان نشست کنسولی ایران و امارات در مهرماه قطعی نیست٬ گفت: اخراج ایرانیان از امارات دستور کار این نشست خواهد بود.
اخراج ایرانیان از امارات، دستورکار نشست مشترک کنسولی دو کشور معاون پارلمانی، کنسولی و امور ایرانیان وزارت خارجه با بیان اینکه زمان نشست کنسولی ایران و امارات در مهرماه قطعی نیست٬ گفت: اخراج ایرانیان از امارات دستور کار این نشست خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/27710.jpg اخراج,ایرانیان,از,امارات،,دستورکار,نشست,مشترک,کنسولی,دو,کشور Icana

حسن قشقاوی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت٬ درباره زمان برگزاری هشتمین نشست کمیسیون مشترک کنسولی ایران و امارات٬ گفت: این باحضور معاونان کنسولی وزرای خارجه دو کشوربه صورت سالانه در فصل پائیزبرگزار می‌شود٬ اما تاکنون زمانی برای برگزاری آن در مهرماه قطعی نشده است.

وی با اشاره به نشست مشترک گارد ساحلی دو کشور ایران و امارات٬ تصریح کرد: گارد ساحلی دو کشور نیز نشست‌های منظمی در جهت تعامل و همکاری بایکدیگر دارند.

معاون پارلمانی، کنسولی و امور ایرانیان وزارت خارجه با بیان اینکه در نشست‌های کنسولی مباحث کلی مطرح می‌شود٬ گفت: مباحث مربوط به اتباع دو کشور و مشکلات آنها و همچنین اخراج ایرانیان از امارات در دستورکار هشتمین نشست کنسولی ایران و امارات خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet