هدر اصلی
1392/04/16 09:10:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قائید ‌رحمت:

رسانه ملی تنها نگاه سودآورانه نداشته باشد

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس ضمن انتقاد از شدت یافتن پخش آگهی‌های تجاری در رسانه ملی، گفت: صدا و سیما به جای پخش مداوم تیزرهای تبلیغاتی دغدغه‌های مردم و نمایندگان آنها را در مجلس منعکس کند.
رسانه ملی تنها نگاه سودآورانه نداشته باشد عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس ضمن انتقاد از شدت یافتن پخش آگهی‌های تجاری در رسانه ملی، گفت: صدا و سیما به جای پخش مداوم تیزرهای تبلیغاتی دغدغه‌های مردم و نمایندگان آنها را در مجلس منعکس کند. https://cdn.icana.ir/d/019/41064.jpg رسانه,ملی,تنها,نگاه,سودآورانه,نداشته,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عباس قائید رحمت ضمن انتقاد از شدت یافتن پخش آگهی‌های تجاری در رسانه ملی، توضیح داد:‌ در چند سال گذشته روند پخش آگهی‌های بازرگانی شدت افزایش یافته و بیم آن می‌رود که این رسانه بدل به فروشگاهی فراگیر شود درحالیکه باید به دانشگاهی عمومی که مد نظر امام خمینی (ره) بود، تبدیل شود.
نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: از رسانه ملی به عنوان یک رسانه فراگیر که میلیون‌ها نفر مخاطب آن هستند انتظار می‌رود تا زمانی که صحت و سلامت یک کالای آرایشی و بهداشتی ثابت نشده است از پخش تبلیغ آن پرهیز کنند چراکه این رسانه در قبال سلامت مردم مسئول است.
قائید رحمت با بیان اینکه رسانه ملی در پخش آگهی‌های بازرگانی نباید صرفاً نگاه سودآورانه داشته باشد، ادامه داد: وظایف تعریف شده برای صدا و سیما اجازه استفاده صرفاً مادی را به این سازمان نمی‌دهد از این رو صداوسیما نباید به بهانه درآمدزایی و پرداخت هزینه‌ها هر نوع آگهی تبلیغاتی را پخش کند.
نماینده مجلس نهم، افزود: صدا و سیما به جای پخش مداوم تیزرهای تبلیغاتی، دغدغه‌های مردم و نمایندگان آنها را در مجلس منعکس کند تا از این روزنه یکی از مشکلات مردم را بتواند حل کند.
وی توضیح داد: متاسفانه در رسانه ملی شاهد بی توجه‌ای به نمایندگان مردم نیز هستیم به نحوی که در حوزه انتخابیه درود و ازنا، شبکه استانی نسبت به دغدغه نماینده بی‌توجهی می‌کند و حتی مصاحبه‌‌های آنها را سانسور می‌کند.
 نماینده مردم درود و ازنا در مجلس نهم، ادامه داد: رسانه ملی باید امانتدار باشد و به همه مسئولان  فرصت برابر برای صحبت و اظهار نظر بدهد.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس نهم، گفت: در صورت عملکرد منفی صدا و سیما باید با شاهد جذب موجی از مخاطبان به سمت شبکه‌های ماهواره‌ای باشیم در حالیکه تا زمان از دست نرفته مسئولان این سازمان باید تغییری در سیاست‌های خود ایجاد کنند تا بیش از این متضرر نشویم./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet