خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1392/04/16 11:19:39
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمد‌زاده:

پرهیز از افراط و تفریط سرفصل کار دولت یازدهم

نماینده مردم درگز در مجلس گفت: دوری از افراط و تفریط در انتخاب کابینه دولت یازدهم نقش بسیار مهمی دارد.
پرهیز از افراط و تفریط سرفصل کار دولت یازدهم نماینده مردم درگز در مجلس گفت: دوری از افراط و تفریط در انتخاب کابینه دولت یازدهم نقش بسیار مهمی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/21728.jpg پرهیز,از,افراط,و,تفریط,سرفصل,کار,دولت,یازدهم Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حسین محمد‌زاده با بیان اینکه دولت یازدهم در طول انتخابات شعار اعتدال و تدبیر را مطرح کرد، گفت: طرح این شعار سبب اقبال این چنینی به دولت روحانی شد، پس به ناچار در مقابل اعتماد مردمی به دولت تدبیر و امید ضروری است که به این شعار جامه عمل پوشانده شود.
وی پرهیز از افراط و تفریط، در پیش گرفتن رویکرد منطقی در امور کشور، مدیریت هوشمند و قایل بودن به نظام برنامه‌ریزی در کشور با توجه به مشکلات اقتصادی که امروز خودنمایی می‌کند و با سرنوشت نسل آینده گره خورده را از سرفصل‌های پیش روی دولت یازدهم عنوان کرد.
نماینده مجلس عنوان کرد: به طور یقین دولت تدبیر و امید بر اساس این شعار رای آورده و بر مبنای آن در موضوعات مختلف وارد خواهد شد، نیازهای اساسی مردم را رفع خواهد کرد و از تندروی‌ها پرهیز می‌کند.
وی در پاسخ به این سوال که آیا تغییر مدیران در استان‌های مختلف را درست می‌دانید تاکید کرد: تغییرکلی در مدیران استان را اشتباه نمی‌دانم، خصوصا معتقدم که تغییر کلی در مدیران استان خراسان رضوی دارای اشکال یا اشتباه نمی‌باشد.
محمد‌زاده در خصوص استفاده روحانی از گرایش‌های مختلف در کابینه خود، اظهار کرد: آقای روحانی در دوره‌های مختلف مانند اصلاحات، ‌سازندگی و اصولگرا فعالیت اجرایی و سیاسی داشته و طبیعتا در دولت خود از همه سلایق با توجه به این سابقه استفاده می‌کند و در این زمینه دستش باز خواهد بود.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی ادامه داد: به طور یقین مدیرانی که دارای تجربه، کارآمدی و شایستگی لازم هستند در راس مولفه انتخاب قرار خواهند گرفت و من مطمئن هستم که دولت یازدهم از همه گرایش‌ها در کابینه خود استفاده می‌کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet