خبرگزاری خانه ملت

هفته دفاع مقدس
1392/04/16 11:32:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اخوان بیطرف:

وزرای دولت آینده روحیه مبارزه با فساد داشته باشند

نماینده اصفهان در مجلس گفت: وزرای دولت آینده باید روحیه مبارزه با فساد را داشته باشند و چنانچه تخلفی در مجموعه‌ رخ داد، پیش از دستگاه قضا خود به عنوان مدعی وارد شوند.
وزرای دولت آینده روحیه مبارزه با فساد داشته باشند نماینده اصفهان در مجلس گفت: وزرای دولت آینده باید روحیه مبارزه با فساد را داشته باشند و چنانچه تخلفی در مجموعه‌ رخ داد، پیش از دستگاه قضا خود به عنوان مدعی وارد شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/23326.jpg وزرای,دولت,آینده,روحیه,مبارزه,با,فساد,داشته,باشند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ نیره اخوان بیطرف نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به ویژگی‌های وزرای دولت یازدهم اظهار داشت: تخصص نخستین کلیت برای وزرای هر دولتی است که می‌خواهند کسب مسئولیت کنند و بر کار خود اشراف داشته باشند.

وی با اشاره به مقوله ساده زیستی افزود: ارزشی بودن و ساده زیستی مسئولان از جمله مواردی است که درک مطالبات و موقعیت معیشتی مردم را افزایش می‌دهد.

عضو کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه اعضای کابینه پس از انتخاب نباید خود را جدای از مردم بدانند، خاطرنشان کرد: وزارتخانه‌ها همواره‌ باید پاسخگوی مطالبات عموم باشند.

به گزارش فارس،اخوان در پایان یادآور شد: وزرای دولت آینده باید روحیه مبارزه با فساد را داشته باشند و چنانچه تخلفی در مجموعه‌ رخ داد، پیش از دستگاه قضا خود به عنوان مدعی وارد شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet