خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/04/16 13:14:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی:

ساعت برگزاری جلسات علنی مجلس در ماه مبارک رمضان تغییر می‌کند

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: تغییر ساعت صحن علنی مجلس در ماه رمضان در جلسه هفته آینده این هیئت بررسی می‌شود، اما هنوز تصمیمی در این مورد گرفته نشده است.
ساعت برگزاری جلسات علنی مجلس در ماه مبارک رمضان تغییر می‌کند عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: تغییر ساعت صحن علنی مجلس در ماه رمضان در جلسه هفته آینده این هیئت بررسی می‌شود، اما هنوز تصمیمی در این مورد گرفته نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/19352.jpg ساعت,برگزاری,جلسات,علنی,مجلس,در,ماه,مبارک,رمضان,تغییر,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ سید شریف حسینی عضو هیئت رئیسه مجلس سبا اشاره به احتمال تغییر ساعت کار مجلس و جلسات علنی در ماه مبارک رمضان که طبق روال هر سال انجام می‌شود، گفت: به طور قطع تغییراتی را در ساعات کاری جلسات علنی و مجلس در ماه مبارک رمضان خواهیم داشت، اما هنوز بحثی در این مورد مطرح نشده است.
وی ادامه داد: نحوه و چگونگی تغییر در ساعات کاری صحن علنی، در جلسه هفته آینده هیئت رئیسه مورد بررسی قرار می‌گیرد و جلسات هفته آینده صحن علنی و کمیسیون‌ها طبق روال هفته‌های گذشته برگزار می‌شود و هیچ تغییری نکرده است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان‌کرد: البته تاکنون پیشنهاداتی از سوی نمایندگان برای تغییر در ساعت کاری صحن و کمیسیون‌ها مطرح شده که این پیشنهادات در جلسه هفته آینده هیئت رئیسه بررسی خواهد شد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet