خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/16 15:10:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاتب خبر داد:

آخرین جزئیات طرح تغییر نحوه رأی اعتماد به کابینه

نایب رئیس اول کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس آخرین جزئیات و اخبار درباره طرح تغییر نحوه رأی اعتماد به کابینه را اعلام کرد و گفت: نامه بررسی خارج از نوبت طرح مذکور در صحن علنی را آماده کرده‌ام.
آخرین جزئیات طرح تغییر نحوه رأی اعتماد به کابینه نایب رئیس اول کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس آخرین جزئیات و اخبار درباره طرح تغییر نحوه رأی اعتماد به کابینه را اعلام کرد و گفت: نامه بررسی خارج از نوبت طرح مذکور در صحن علنی را آماده کرده‌ام. https://cdn.icana.ir/d/019/21830.jpg آخرین,جزئیات,طرح,تغییر,نحوه,رأی,اعتماد,به,کابینه Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و نایب رئیس اول کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح تغییر نحوه رأی اعتماد به کابینه و شروط مجلس برای وزرای پیشنهادی، اظهار داشت: بنده نامه تقاضای بررسی خارج از نوبت و با اولویت طرح مذکور در صحن علنی را آماده کرده‌ام.

وی افزود: روز یکشنبه هفته آینده که مجلس پس از دو هفته تعطیلات تابستانی، تشکیل جلسه علنی خواهد داد، نسبت به جمع‌آوری امضا از نمایندگان برای این نامه اقدام می‌کنیم، پس از آنکه بیش از 50 نفر از نمایندگان نامه مذکور را امضا کردند، این تقاضا در صحن علنی مطرح می‌شود.

نایب رئیس اول کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس با تأکید بر اینکه ما به دنبال ایجاد محدودیت نیستیم، گفت: ما به دنبال افزایش کارآمدی و تخصص در کابینه دولت آینده هستیم.

کاتب اضافه کرد: احتمالاً همان روز یکشنبه هفته آینده تقاضای بررسی خارج از نوبت طرح تغییر نحوه رأی اعتماد به کابینه در صحن علنی مطرح می‌شود.

به گزارش فارس،وی در خاتمه درباره نظر مجموعه دولت جدید در زمینه طرح مذکور گفت: نظرات افراد مختلف است اما،علی عسکری معاون پارلمانی مجمع تشخیص مصلحت نظام با این طرح موافق است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet