هدر موبایل
1392/04/16 17:37:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تاج‌گردون:

تک نرخی شدن ارز از انحراف در مصارف ارزی جلوگیری می‌کند

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: در گذشته ارز مرجع برای کالاهای غیر ضروری نیز اختصاص می‌یافت اما با تک قیمتی شدن نرخ ارز از انحراف در مصارف ارزی جلوگیری خواهد شد.
تک نرخی شدن ارز از انحراف در مصارف ارزی جلوگیری می‌کند عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: در گذشته ارز مرجع برای کالاهای غیر ضروری نیز اختصاص می‌یافت اما با تک قیمتی شدن نرخ ارز از انحراف در مصارف ارزی جلوگیری خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/25787.jpg تک,نرخی,شدن,ارز,از,انحراف,در,مصارف,ارزی,جلوگیری,می‌کند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛"غلامرضا تاج‌گردون" نماینده مردم گچساران در مجلس، با اشاره به اقدام بانک مرکزی در تعیین نرخ ارز گفت:تک نرخی شدن قیمت ارز تاثیری بر قیمت کالاهای اساسی نخواهد داشت.

وی ادامه داد: در بودجه سال 92 برای کالاهای اساسی از قبیل دارو، گندم و آرد ردیف‌های ریالی پیش‌بینی شده است تا مابه‌التفاوت قیمت این کالاها پرداخت شود.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات تصریح کرد: تک نرخی شدن ارز باعث تثبیت اقتصاد و کنترل تورم خواهد شد به شرطی که دولت در این زمینه خوب عمل کرده و بر امور نظارت کافی داشته باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،تاج‌گردون در پایان خاطر نشان کرد: در سال‌های گذشته ارز مرجع برای کالاهای غیر ضروری نیز اختصاص می‌یافت اما با تک نرخی شدن ارز از انحراف در مصارف ارزی جلوگیری خواهد شد./
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet