شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1387/11/07 09:38:00
سرویس کمیسیون ها

بررسی طرح محاکمه اعضای متهم به جنایت گروهک منافقین در کمیسیون امنیت ملی

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جلسه روز یکشنبه خود طرح یک فوریتی الزام دولت و قوه قضاییه به پیگیری، افشا و محاکمه اعضای متهم به جنایت گروهک منافقین را بررسی کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "کاظم جلالی" با بیان اینکه کمیسیون امنیت ملی پیگیر یک طرح یک فوریتی است که روز سه شنبه در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد، اظهار داشت: منافقین اهرمی هستند که توسط برخی دولت‌ها به تناوب از آن استفاده سیاسی نظامی می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه ملاحظات سیاسی برخی دولت‌ها نباید منجر به نادیده گرفتن سوابق تروریستی آنها شود، گفت: آن بخش از منافقین که دستشان به خون ایرانی‌ها آلوده نیست می‌توانند به ایران بازگردند ولی بقیه باید محاکمه شوند.

مخبر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: اگر محاکم داخلی حکم محکومیت منافقین را صادر کنند می‌توان نام آنها را به مراجع بین المللی و دیگر کشورها اعلام کرد و خواستار استرداد آنها شد.

جلالی همچنین  یادآور شد: سرپرست کمیته امداد و معاونین وی باحضور در جلسه روز یکشنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، گزارشی از فعالیت‌های انسانی فرامرزی این نهاد ارائه کردند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet