هدر موبایل
1392/04/17 08:50:04
سرویس سیاسی
کوهکن: ساختار جبهه پیروان خط امام و رهبری تغییر می‌کند

جبهه پیروان کسی را به روحانی معرفی نمی‌کند

نائب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه برای دیدار با رئیس جمهور منتخب رایزنی‌های صورت گرفته٬ گفت: جبهه پیروان خط امام و رهبری فرد خاصی را برای قرار گرفتن در ترکیب کابینه به رئیس جمهور منتخب معرفی نمی‌کند.
جبهه پیروان کسی را به روحانی معرفی نمی‌کند نائب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه برای دیدار با رئیس جمهور منتخب رایزنی‌های صورت گرفته٬ گفت: جبهه پیروان خط امام و رهبری فرد خاصی را برای قرار گرفتن در ترکیب کابینه به رئیس جمهور منتخب معرفی نمی‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/4033.jpg جبهه,پیروان,کسی,را,به,روحانی,معرفی,نمی‌کند Icana

محسن کوهکن در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت٬ درباره دیدار اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری با رئیس جمهور منتخب٬ گفت: رایزنی‌ها صورت گرفته شده و منتظر اعلام زمان این دیدار از سوی وی هستیم.

نماینده ادوار مجلس با تاکید بر اینکه اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری صرفا برای عرض تبریک به دیدار روحانی خواهند رفت٬ تصریح کرد: جبهه پیروان خط امام و رهبری فرد خاصی را برای قرار گرفتن در ترکیب کابینه به رئیس جمهور منتخب معرفی نمی‌کند.
نائب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به کلید خوردن حزب فراگیر اصولگرایی با محوریت محمد رضا باهنر و لیدری ناطق نوری٬ گفت: به دلیل اعتقاد مهندس باهنر به کار تشکیلاتی از مدت‌ها پیش وی بحث تشکیل حزب فراگیر را اعلام کرد اما به دلیل فضای که وجود داشت تا کنون روند تشکیل این حزب کلید نخورده است.
کوهکن٬ ادامه داد: حزب فراگیر اصولگرایی قطعا با هدف ایجاد چتری همگانی برای  تمامی طیف‌های اصولگرا خواهد بود تا آنها را درراستای وحدت بیشتر دور یکدیگر جمع‌کند.
دبیرکل جامعه اسلامی نمایندگان ادوار مجلس با بیان اینکه برای تغییر در ساختار جبهه پیروان خط امام و رهبری برنامه‌‌هایی وجود دارد٬ توضیح داد: جبهه پیروان خط امام و رهبری حزب نیست و تنها هماهنگ‌کننده برنامه‌های ۱۶ تشکلی است که زیر چتر این جبهه قرار دارند٬ اما برنامه‌ریزی درجهت تغییر ساختاری در حال تدوین شدن است.
 نائب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری٬ افزود: جبهه پیروان بعد از انتخابات ریاست جمهوری به دنبال ارزیابی و تحلیل استراتژی‌های است که پیش از این انتخابات تدوین کرده بود است./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet