KHANEH MELLAT

هدر موبایل
1392/04/17 09:24:31
سرویس دیگر رسانه‌ها_
میرمرادزهی:

برگزاری نمایشگاه مایحتاج مردم، از جولان دلالان در بازار جلوگیری می‌کند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، برگزاری نمایشگاه ضیافت را بهترین راه حل برای کنترل گرانی در بازار خواند و گفت: محدود بودن زمان برگزاری این‌گونه نمایشگا‌ه‌ها شوک اقتصادی بر قیمت‌ها و بازار تحمیل می‌کند.
برگزاری نمایشگاه مایحتاج مردم، از جولان دلالان در بازار جلوگیری می‌کند عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، برگزاری نمایشگاه ضیافت را بهترین راه حل برای کنترل گرانی در بازار خواند و گفت: محدود بودن زمان برگزاری این‌گونه نمایشگا‌ه‌ها شوک اقتصادی بر قیمت‌ها و بازار تحمیل می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/40926.jpg برگزاری,نمایشگاه,مایحتاج,مردم،,از,جولان,دلالان,در,بازار,جلوگیری,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ هدایت‌الله میرمراد‍زهی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نمایشگا‌ه‌های بهاره و ضیافت  را برای اقشار آسیب‌پذیر جامعه مناسب خواند و افزود: در صورتی که کیفیت محصولات و کالاهای عرضه شده در نمایشگاه‌ها نیز مطلوب باشد می‌تواند انگیزه برای خرید را در بین افراد افزایش دهد.
نماینده مردم سراوان، سیب، سوران و زابلی در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه نبود نمایشگاه‌ها در ایام خاصی از سال جولان دلالان و سود‌جویان را بیش از پیش می‌کند، تصریح کرد: در صورت برگزاری نمایشگاه‌ها در تمام فصول سال دخالت دلالال در قیمت‌گذاری ها کاهش یافته و نرخ‌ها به سمت‌ تعادل حرکت خواهند کرد.
عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه ضیافت بهترین راه حل برای کنترل گرانی موجود در بازار و تنظیم قیمت‌هاست، گفت: محدود بودن زمان برگزاری این‌گونه نمایشگا‌ه‌ها شوک اقتصادی بر قیمت‌ها و بازار تحمیل می‌کند.
نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه ضیافت به برقراری بازار رقابتی برای کمک به مصرف‌کننده می‌انجامد، عنوان کرد: کیفیت کالاها تنها دغدغه مردم در زمان خرید از این گونه نمایشگاه‌هاست که با نظارت مسئولان قابل رفع است.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان این مطلب که نمایشگاه ضیافت در مدت برگزاری  ده روزه خود امکان رفع تمامی مایحتاج مردم را ندارد، گفت: کلید توفیق این گونه نمایشگاه‌ها تمدید مدت آن‌ها با هدف جلوگیری از بروز شوک اقتصادی در بازار است.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یادآور شد: دائمی بودن نمایشگاه‌های عرضه محصولات و کالاهای مورد نیاز مردم در تمامی نقاط کشور راهکاری است که برای تنظیم بازار باید در دولت آتی اجرا شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet