هدر موبایل
1392/04/17 10:37:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
افضلی فرد خبر داد؛

اولین جلسه تحقیق و تفحص از بنیاد شهید بعد از تعطیلات

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ با اشاره به روند بررسی تحقیق و تفحص از بنیاد شهید گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران که به تعبیر مقام معظم رهبری باید دستگاه عصمت و طهارت باشد، به جای متوسل شدن به شیوه های نامطلوب و دور زدن نمایندگان ملت پاسخگوی عملکرد خود و مطالبات مردم باشند.
اولین جلسه تحقیق و تفحص از بنیاد شهید بعد از تعطیلات سخنگوی کمیسیون اصل 90 با اشاره به روند بررسی تحقیق و تفحص از بنیاد شهید گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران که به تعبیر مقام معظم رهبری باید دستگاه عصمت و طهارت باشد، به جای متوسل شدن به شیوه های نامطلوب و دور زدن نمایندگان ملت پاسخگوی عملکرد خود و مطالبات مردم باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/22931.jpg اولین,جلسه,تحقیق,و,تفحص,از,بنیاد,شهید,بعد,از,تعطیلات Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ مصطفی افضلی‌فرد با اشاره به روند تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تحقیق و تفحص از بنیاد شهید که با امضای بیش از 60 نفر از نمایندگان مجلس تقدیم کمیسیون اجتماعی شد، با دعوت از نمایندگان تحقیق و تفحص و مسئولان بنیاد شهید به تصویب صحن علنی رسید.
 وی افزود: با توجه به انتخاب هیئت رئیسه این کمیته، اولین جلسه تحقیق و تفحص از بنیاد شهید بعد از تعطیلات تابستانی مجلس (هفته آینده) برگزار خواهد شد.
 نماینده مردم اردبیل تصریح کرد: بعد از اولین جلسه، کمیته‌ها، کارشناسان، مشاوران و گزارشگران سازماندهی شده و به ماموریت‌های لازم جهت بررسی مسائل به دستگاه‌های مربوطه اعزام خواهند شد که در نهایت آنان گزارش کار خود را ارائه می‌کنند.
 افضلی‌فرد تاکید کرد: رفتاری که مسئولان بنیاد شهید در خصوص تحقیق و تفحص از این سازمان داشتند، بسیار نامناسب بود، چرا که آنان به جای پاسخ‌دهی منطقی و قانونی به سوالات نمایندگان به گزارش کار خود پرداخته پاسخ قانع‌کننده‌ای ارائه نکردند.
 وی افزود: مسئولان این سازمان با لابی‌گری، سعی داشتند نمایندگان را از این تصمیم خود منصرف سازند و در این مسیر با توسل به دروغ به دنبال فرافکنی و اتلاف وقت تلف کردن بودند.
افضلی فرد ادامه داد: نمایندگان مجلس با احساس مسئولیت‌پذیری که در برابر ملت ایران دارند، همواره در تلاش‌اند تا پاسخگوی مطالبات به‌حق مردم باشند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران،  نماینده مردم اردبیل، نمین و نیر در پایان خاطرنشان کرد: سازمان امور ایثارگران که به تعبیر مقام معظم رهبری باید دستگاه عصمت و طهارت باشد، به جای متوسل شدن به شیوه های نامطلوب، پاسخگوی عملکرد خود و مطالبت مردم باشند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet