خبرگزاری خانه ملت

ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1392/04/17 10:50:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
افتخاری:‌

دولت آینده به مشکلات حوزه زنان و خانواده توجه ویژه کند

نماینده مردم تهران در مجلس می‌گوید: دولت آینده باید دغدغه اسلام و منویات مقام معظم رهبری بویژه در مسائل زنان و خانواده را داشته باشند و در این راه، رهنمودهای ایشان را عملی کند.
دولت آینده به مشکلات حوزه زنان و خانواده توجه ویژه کند نماینده مردم تهران در مجلس می‌گوید: دولت آینده باید دغدغه اسلام و منویات مقام معظم رهبری بویژه در مسائل زنان و خانواده را داشته باشند و در این راه، رهنمودهای ایشان را عملی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/23274.jpg دولت,آینده,به,مشکلات,حوزه,زنان,و,خانواده,توجه,ویژه,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به ویژ‌گی‌های اعضای کابینه دولت یازدهم گفت:‌ دودلت یازدهم باید از افرادی که متخصص، متعهد و کارآمد هستند و سابقه‌ای موفق دارند، تشکیل شود. در این زمینه باید از کسانی که متناسب جامعه امروز ما هستند برای خدمت‌رسانی به مردم دعوت به همکاری شود.
وی افزود: باید از افرادی که توانایی خدمت‌رسانی دارند و می‌توانند از همه ظرفیت‌ها جهت پیشرفت کشور بهره‌برداری کنند، استفاده شود.
نماینده مردم تهران با اشاره به شعار رئیس‌جمهور منتخب مبنی بر برپایی دولت تدبیر و امید تاکید کرد:‌ برنامه‌ریزی برای رسیدن به هدف باید یکی از شاخصه‌های اعضای کابینه حسن روحانی باشد و همانطور که وی گفته، با تدبیر و برنامه‌ریزی لازم از همه ظرفیت‌ها به عنوان اعضای اصلی کابینه یا نیروهای مشورتی بهره خواهد گرفت.
افتخاری درباره سطح زندگی مادی اعضای دولت یازدهم اظهار داشت:‌ خدمتگذار ملت باید وزارت را برای خدمت به نظام و مردم بخواهد و در زمینه تحقق منویات مقام معظم رهبری و کیان و اقتدار کشور بکوشد البته ممکن است افرادی باشند که ثروت داشته باشند و این ثروت را از راه مشروع بدست آورده باشند، ولی نباید از افرادی استفاده شود که مردم و پست و مقام را پلی برای ارتقاء سطح مادی و اجتماعی خود بخواهند.
وی تصریح کرد:‌ اعضای کابینه یازدهم باید در راه خدمت‌رسانی خالصانه، همراه دولت باشند و همانگونه که امام علی (ع) می‌فرمایند نباید از کسانی که پست و مقام را طعمه‌ای برای بالارفتن خود می‌دانند، استفاده شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، نماینده مردم تهران در مجلس تعهد، اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی و پیگیری‌ منویات رهبری را از شاخصه‌های مهم اعضای دولت یازدهم برشمرد و تاکید کرد: دولت آینده باید دغدغه اسلام و منویات مقام معظم رهبری بویژه در مسائل زنان و خانواده را داشته باشند و در این راه، رهنمودهای ایشان  را عملی کند و به جای اینکه مرعوب غرب و استکبار جهانی باشند، خودشان را در وقف تحقق اهداف اسلام کنند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet