هدر موبایل
1392/04/17 10:54:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلیلی:

فراکسیون های مجلس هیچ لیست پیشنهادی به رئیس جمهور منتخب ارائه نداده اند

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی از تلاش برخی از احزاب برای معرفی تعدادی از نمایندگان به دولت منتخب برای حضور در وزارتخانه ها خبر داد.
فراکسیون های مجلس هیچ لیست پیشنهادی به رئیس جمهور منتخب ارائه نداده اند عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی از تلاش برخی از احزاب برای معرفی تعدادی از نمایندگان به دولت منتخب برای حضور در وزارتخانه ها خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/21759.jpg فراکسیون,های,مجلس,هیچ,لیست,پیشنهادی,به,رئیس,جمهور,منتخب,ارائه,نداده,اند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسماعیل جلیلی از تلاش برخی از احزاب برای معرفی تعدادی از نمایندگان به دولت منتخب برای حضور در وزارتخانه ها خبر داد و گفت: از سوی فراکسیون های مجلس هیچ لیست پیشنهادی به کارگروه های رئیس جمهور منتخب ارائه نشده است و تنها کارگروه های هفت گانه ای  از سوی فراکسیون رهروان ولایت برای رایزنی با کارگروه های دولت آینده شکل گرفته است.
جلیلی افزود: این کارگروه ها در  بررسی رای اعتماد به وزرا نیز رایزنی هایی با  کارگروه های رئیس جمهور منتخب خواهند داشت.

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: علاوه بر این طرح اصلاح ماده 204 قانون آیین نامه داخلی برای رای اعتماد به وزرا در کمیسیون آیین نامه بررسی شده و به هیئت رئیسه مجلس ارائه شده است البته فکر  نمی کنم این طرح به کابینه یازدهم برسد.

اسماعیل جلیلی اظهارداشت: سابقه اجرایی  10 ساله برای وزرای پیشنهادی و مدرک تحصیلی فوق لیسانس مهمترین اصلاحاتی هستند که در این مورد توجه قرار گرفته اند.

به گزارش مهر،هم اکنون مجلس شورای اسلامی در تعطیلات 2 هفته ای تابستانی قرار دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet