هدر موبایل
1392/04/17 11:35:53
سرویس سیاسی
کولیوند خبر داد:

25 تیر، زمان بررسی ابطال انتخابات شوراها در گرم‌دره و رضا‌شهر

رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا، با بیان اینکه تاکنون تنها پیشنهاد ابطال انتخابات دو شهر گرمدره و رضاشهر به این هیأت رسیده، گفت: سه‌شنبه ۲۵ تیر، ابطال انتخابات این دو شهر در این هیأت بررسی می‌شود.
25 تیر، زمان بررسی ابطال انتخابات شوراها در گرم‌دره و رضا‌شهر رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا، با بیان اینکه تاکنون تنها پیشنهاد ابطال انتخابات دو شهر گرمدره و رضاشهر به این هیأت رسیده، گفت: سه‌شنبه 25 تیر، ابطال انتخابات این دو شهر در این هیأت بررسی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/22640.jpg 25,تیر،,زمان,بررسی,ابطال,انتخابات,شوراها,در,گرم‌دره,و,رضا‌شهر Icana

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه 93 درصد از گزارش‌های هیأت‌های عالی نظارت استان‌ها درباره بررسی صحت آرای اعلام شده انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از سوی هیأت مرکزی نظارت مورد رسیدگی قرار گرفته است، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده به‌علت تأخیر در اعلام صحت انتخابات شوراها از سوی برخی فرمانداری‌ها، گزارش‌های باقی مانده تا (سه‌شنبه25 تیر) به هیأت مرکزی ارسال می‌شود.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برگزاری نشست هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در روز (سه‌شنبه25 تیر)، افزود:‌ در این نشست گزارش هیأت‌های عالی نظارت استان‌ها مورد بررسی قرار گرفته و بعد درباره ابطال انتخابات برخی شهرها تصمیم‌گیری می‌شود.

کولیوند با اعلام تاکنون تنها پیشنهاد ابطال انتخابات دو شهر گرمدره از استان البرز و رضاشهر از استان اصفهان به هیأت مرکزی نظارت رسیده، تصریح کرد: بعد از بررسی مستندات موجود درباره بروز تخلف در انتخابات شهر گرمدره در روز 25 تیر، تصمیم‌گیری نهایی درباره ابطال انتخابات در این شهر اتخاذ می‌شود، از طرف دیگر امکان دارد که موضوع تخلف انتخاباتی در رضا شهر مطرح نشود.

وی با تأکید بر اینکه بدون تصمیم هیأت مرکزی هیچ حوزه‌ای ابطال نمی‌شود، گفت: هیأت مرکزی پس از بررسی مستندات، برای ابطال شدن یا نشدن رای فرد یا شعبه یا حوزه تصمیم‌گیری می‌کند.

رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا، افزود: اگر هیأت مرکزی بنا بر ابطال نتایج نداشته باشد، بازشماری مجدد انجام می‌گیرد و هر افرادی که حائز اکثریت آرا شوند، به عنوان اعضای شورا انتخاب می‌شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet