هدر موبایل
1392/04/17 12:46:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسفنانی خبرداد:

پایان دوره فعالیت کدخدایی، اسماعیلی و امیری در شورای نگهبان

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از پایان دوره فعالیت شش ساله کدخدایی، امیری و اسماعیلی حقوقدانان شورای نگهبان همزمان با سالروز تأسیس این شورا در ۲۴ تیرماه خبر داد.
پایان دوره فعالیت کدخدایی، اسماعیلی و امیری در شورای نگهبان سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از پایان دوره فعالیت شش ساله کدخدایی، امیری و اسماعیلی حقوقدانان شورای نگهبان همزمان با سالروز تأسیس این شورا در 24 تیرماه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/940.jpg پایان,دوره,فعالیت,کدخدایی،,اسماعیلی,و,امیری,در,شورای,نگهبان Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدعلی اسفنانی نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به 24 تیرماه سالروز تأسیس شورای نگهبان، از پایان دوره خدمت سه نفر از حقوقدانان شورای نگهبان همزمان با سالروز تأسیس این شورا خبر داد و اظهار داشت: دوره فعالیت شش ساله عباسعلی کدخدایی، حسینعلی امیری و محسن اسماعیلی از اعضای حقوقدان شورای نگهبان همزمان با سالروز تأسیس شورای مذکور به پایان می‌رسد.

وی افزود: احتمالاً طبق روال معمول، رئیس قوه قضاییه پنج نفر حقوقدان را برای اخذ رأی به مجلس معرفی خواهد کرد.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس همچنین تصریح کرد: احتمالاً در اولین جلسه بعد از پایان تعطیلات تابستانی، رئیس قوه قضاییه نامه معرفی حقوقدانان شورای نگهبان را به مجلس ارسال می‌کند و پس از بررسی، سه نفری که بیشترین آراء را کسب کنند، انتخاب خواهند شد.

به گزارش فارس،اسفنانی در خاتمه خاطرنشان کرد: احتمالاً همین سه نفر (کدخدایی، امیری و اسماعیلی) جزء لیست حقوقدانانی که به مجلس معرفی خواهند شد، هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet