پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1387/11/07 10:26:00
سرویس کمیسیون ها
در کمیسیون فرهنگی

وزیر فرهنگ و ارشاد به سوالات نمایندگان سقز و مریوان پاسخ داد

"جواد آرین‌منش" گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در جلسه روز یکشنبه کمیسیون فرهنگی به سوالات نمایندگان سقز و مریوان پاسخ داد.

نایب رئیس اول کمیسیون فرهنگی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، افزود: صفار هرندی در پاسخ به سوالات فخرالدین حیدری و اقبال محمدی در خصوص مسایل فرهنگی استان تهران توضیحاتی ارائه داد.

وی ادامه داد: کمیسیون فرهنگی تصمیم گرفت جلسات دیگری جهت بررسی پیرامون موضوعات مطرح شده با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار کند تا مشکلات مطرح شده حتی الامکان برطرف گردد و سوالات نمایندگان سقز و مریوان نیز در صحن علنی مطرح نشود.

آرین منش همچنین تصریح کرد: در ادامه جلسه کمیسیون فرهنگی دکتر فرزین سخنگوی کارگروه تحول اقتصادی نیز گزارشی از سیاست‌ها و اهداف طرح تحول اقتصادی و لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها ارائه نمود.

وی افزود: "احمد توکلی" رئیس مرکز پژوهش ها نیز بررسی و مطالعات خود را پیرامون ضعف و قوت لایحه هدفمند کردن یارانه ها تشریح کرد.

نایب رئیس اول کمیسیون فرهنگی اظهار داشت: در جلسه کمیسیون تصمیمی در خصوص لایحه هدفمند کردن یارانه گرفته نشد و بررسی این لایحه همچنان در کمیسیون ادامه دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet