پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1387/11/07 13:06:00
سرویس بین الملل
حذف نام منافقین از فهرست گروه‌های تروریستی (2)

احمدی بیغش: اروپا به دنبال استفاده سیاسی از منافقین است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به تصمیم اخیر اتحادیه اروپا مبنی بر حذف نام سازمان مجاهدین از فهرست سازمان های تروریستی گفت: اروپا به دنبال استفاده سیاسی از منافقین است.

"محمود احمدی بیغش" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: این اقدام دوباره ثابت کرد مدعیان مبارزه با تروریسم نه تنها دغدغه دفاع از حقوق بشر را ندارند بلکه به دنبال تامین منافع نامشروع خود هستند.

وی با بیان اینکه خود این کشورها منافقین را پرورش داده‌اند، تصریح کرد: اکنون مدعیان حقوق بشر به دنبال این هستند که لباس نظامی که تا دیروز بر تن این گروهک کرده بودند را درآورند و لباس سیاسی بپوشانند و آنها را به یک گروه موجه سیاسی بدل کنند.

نماینده شازند بر مسئولیت دولت، مجلس و دستگاه دیپلماسی کشورمان برای برخورد با اینگونه اقدامات تاکید کرد و گفت: مسئولین کشور ما موظف هستند مظلومیت مردم ایران و جنایاتی که این گروهک در حق ما کرد و هزاران تن از ایرانیان بیگناه را به شهادت رساند را به تمام عالم اعلام کنند.

احمدی بیغش خاطرنشان کرد: غرب از معاملات با ایران بسیار منتفع می‌شود لذا دولت جمهوری اسلامی ایران حتما باید تدابیری را اتخاذ کند که اروپا نتواند هم از این جنایتکاران حمایت کرده و هم از ایران بهره مند شوند.

وی گفت: اروپا با این اقدام به دنبال استفاده سیاسی از منافقین است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet