هدر موبایل
1387/11/07 16:16:00
سرویس بین الملل
حذف نام منافقین از فهرست گروه‌های تروریستی (4)

حاجی بابایی: اروپا مرتکب اشتباهی برگشت ناپذیر می‌شود

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم اخیر اتحادیه اروپا مبنی بر حذف نام منافقین از فهرست سازمان‌های تروریستی گفت: اگر اتحادیه اروپا به این کار اقدام کند مرتکب یک اشتباه تاریخی و خطای بزرگ شده است.

"حمیدرضا حاجی بابایی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: گروهک منافقین یک گروه کاملا تروریستی و شناخته شده هستند و خود اتحادیه اروپا نیز با پذیرفتن این واقعیت نام این سازمان را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار داده بود.

وی افزود: اما اتحادیه اروپا امروز براساس یکسری توافقات پشت پرده و برای جبران شکست‌هایی که غرب کرارا در منطقه خاورمیانه متحمل شده است قصد چنین اقداماتی را کرده است.

نماینده همدان این اقدام را پاگذاشتن در باتلاقی برگشت ناپذیر دانست و گفت: ملت‌های آگاه این حرکت سیاسی را زیر نظر دارند و از اهداف پشت پرده آن باخبرند.

حاجی بابایی با بیان اینکه امیدواریم ملت‌ها نسبت به این حرکت سیاسی اعلام موضع کنند، اظهار داشت: اعضای این گروهک که مرتکب جنایت‌هایی شده‌اند مجرم هستند و باید مورد محاکمه قرار گیرند و اقدام کمیسیون امنیت ملی در تهیه و تنظیم طرحی با عنوان الزام دولت و قوه قضاییه در پیگیری و افشا و محاکمه اعضای متهم به جنایت گروهک منافقین در محاکم داخلی و خارجی یک حرکت کاملا مدبرانه از طرف مجلس شورای اسلامی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet