هدر اصلی
1387/11/08 14:41:00
سرویس صحن
رییس مجلس از شورای امنیت ملی و وزیر خارجه خواستار شد

پیگیری شهادت پرسنل پاسگاه سراوان

رئیس مجلس شورای اسلامی پیگیری جدی شورای عالی امنیت ملی و وزیر امور خارجه در مورد شهادت پرسنل پاسگاه سراوان را خواستار شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "حسینعلی شهریاری" در پایان جلسه علنی روز سه شنبه با استناد به اصل 152 قانون اساسی اظهار داشت: برای چندمین بار تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی ناجوانمردانه به دست اشرار به شهادت رسیدند.

وی با طرح این سوال که آیا اینگونه عملیات، به چالش کشیدن اقتدار نظام جمهوری اسلامی نیست، گفت: چرا شورای عالی امنیت ملی به طور جدی وارد این مساله نمی‌شود؟

شهریاری خاطرنشان کرد: ما تا چه زمانی باید شاهد ناتوانی‌های مسئولان کشور پاکستان باشیم؟

نماینده زاهدان اظهار داشت: چرا نیروی انتظامی این اشرار را تعقیب نمی کند؟ آیا اقتدار نیروی انتظامی تنها قفل زدن به چرخ های اتومبیل شهروندان است؟

نماینده زاهدان خطاب به هیات رئیسه گفت: از شما می‌خواهیم به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی دستور دهید تا این مساله را به طور جدی پیگیری کنند.

"علی لاریجانی" رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر اظهار داشت: حرف شما سخن حقی است و ما از دولت پاکستان توقع نداریم که در مورد این مساله با تساهل رفتار کند.

وی افزود: ما از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، شورای عالی امنیت ملی و وزیر امور خارجه می‌خواهیم پیگیر این موضوع باشند و برخورد قاطعی در این زمینه صورت دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet