هدر اصلی
1387/11/08 17:00:00
سرویس بین الملل

دیدار سفیر عراق با مخبر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی

"محمود شیخ‌المجید" سفیر عراق در تهران بعد از ظهر امروز سه‌شنبه با مخبر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خانه ملت، "شاهرخ رامین" در این دیدار که در محل مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با ابراز خرسندی از روند رو به گسترش مناسبات فی مابین در کشور گفت: ما ملت عراق را برادران خود می‌دانیم و در جهت کاستن گرفتاری‌های برادران عراقی خود از هیچ کوشش دریغ نخواهیم کرد.

مخبر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در ادامه این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های بالای همکاری دو کشور آمادگی جمهوری اسلامی ایران و مجلس شورای اسلامی را جهت انتقال تجربیات پژوهشی درمانی و پزشکی به عراق اعلام داشت و گفت: مسوولین دولتی و بخش خصوصی ایران در جهت توسعه و پیشرفت امور پزشکی و درمانی و دارویی برادران عراقی آمادگی دارند تا کلیه امکانات لازم را در اختیار آن کشور قرار دهند.

محمودشیخ المجید سفیر عراق نیز در این دیدار با اشاره به مشترکات فراوان دو کشور ایران و عراق با ابراز تقدیر و تشکر از مسوولین و مردم ایران در اهتمام به بازسازی این کشور ابراز امیدواری کرد تا زمینه‌های همکاری‌های پژوهشی و آموزشی و درمانی هر چه بیشتر فراهم شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet