هدر اصلی
1387/11/08 19:29:00
سرویس کمیسیون ها

کمیسیون فرهنگی کلیات لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها را تصویب کرد

مخبر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها در جلسه سه‌شنبه این کمیسیون خبر داد.

"ستار هدایت خواه" که در گفتگو با خبرنگار خانه ملت سخن می‌گفت، خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون در بررسی جزئیات لایحه، ماده یک آن را نیز با اصلاحاتی به تصویب رساندند.

هدایتخواه تصریح کرد: بر اساس اصلاح انجام شده، مدت زمانی که دولت برای افزایش قیمت‌های فروش داخلی بنزین‌، نفت گاز و نفت سفید و گاز مایع و نیز فروش نفت خام به پالایشگاه به قیمت فوب خلیج فارس  پیش بینی کرده بود، از 3 سال به 4 سال افزایش یافت.

مخبر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار خبر نامه  این کمیسیون به رئیس جمهور جهت بررسی موضوع اعزام گردشگر به امریکا در یکی از خبرگزاری‌ها گفت : در این تمامی اعضا کمیسیون نسبت به این اظهار بی اطلاعی کردند.

وی افزود:  در کمیسیون مقرر شد که از خبرگزاری منتشر کننده خبر درخصوص منبع خبر سوال شود.

هدایت‌خواه ادامه دادک همچنین تصمیم گرفته شد کمیسیون نامه تکذیبیه‌ای  تهیه کرده و اعلام نماید که نفیا یا اثباتا در این موضوع  ورود نکرده است.

مخبر کمیسیون فرهنگی  خاطر نشان کرد‌: در ادامه جلسه امروز قرار شد گزارش کمیته تربیت بدنی، جوانان و زنان و خانواده در مورد بازی‌های المپیک در جلسه آینده در اختیار اعضا قرار گیرد و پس از تصویب برای رئیس مجلس ارسال شود.

وی ادامه داد: همچنین بنا شد  گزارشی از بودجه سال 1388 در بخش فرهنگ تهیه شود تا پس از مقایسه با بودجه سال 87 تدبیرات لازم اندیشیده شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet