پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1387/11/09 15:23:00
سرویس صحن
در بیانیه 204 نماینده عنوان شد

تقدیر نمایندگان از فعالیت‌های دیپلماتیک لاریجانی در حمایت از مردم غزه

۲۰۴ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در غزه از تلاش های رئیس مجلس در بسیج کشورها و دولت های آسیایی برای حمایت از مردم مظلوم غزه تشکر کردند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،‌ متن بیانیه نمایندگان به این شرح است:

فاجعه اسفبار و نسل کشی بی مثل و مانندی که رژیم فاسد صهیونیستی در فلسطین (غزه مظلوم) آغاز کرد که وجدان بیدار جهانی را آزرده و باعث واکنش ملت‌های نوع دوست دنیا گردید.

لیکن در سطح حاکمیت‌ها بخصوص بعضی از حکومت‌های کشورهای عربی، عکس العمل لازم را نداشت بگونه ای که احتمال بلکه یقین به تبانی بعضی از آنها با متجاوز پلید می‌رفت.

با الهام از پیام رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای، نهاد قانونگذاری فعالیت گسترده خود را آغاز نموده و با تلاش ریاست محترم مجلس شورای اسلامی و تصویب مجمع مجالس آسیایی نشست پارلمانی آسیایی در راس این عرصه، برجسته و تعیین کننده گردید و رئیس محترم مجلس بعنوان عضو فعال هیات تروئیکای مجمع مجالس آسیایی با یک حرکت حساب شده با درایت و مدیریت سیاسی موجب تحرک بین المللی گردید و با سفر به سوریه و اردن و لبنان در آن شرایط ویژه موجب یک اعتراض پارلمانی و عمومی و نهایتا دولت ها شد، که جلسات قطر و ترکیه نتیجه این تلاش خداپسندانه بود که حرکتی بی سابقه و جدید در مجلس شورای اسلامی می باشد.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی امضاء کننده این نامه قدردانی و سپاس خود را از ریاست محترم مجلس اعلام و از خداوند متعال موفقیت روز افزون ایشان را آرزو می کنیم.

والسلام علیکم و رحمه ا...

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet