هدر موبایل
1392/05/20 15:57:57
سرویس اقتصادی
فولادگر:اجرای فاز دوم هدفمندی منوط به اصلاح سایر بخش‌های اقتصادی

تاکید وزیر پیشنهادی اقتصاد بر خصوصی سازی واقعی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه در نشستی که با وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی داشتیم براجرای درست سیاستهای کلی اصل ۴۴ و خصوصی سازی تاکید شد.گفت:در بحث هدفمند سازی قرار بود در کنار حمایت از اقتصاد خانوار از تولید هم حمایت شود، اما متاسفانه از بخش تولید حمایتی صورت نگرفت و اهداف این طرح به طور کامل محقق نشد.
تاکید وزیر پیشنهادی اقتصاد بر خصوصی سازی واقعی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه در نشستی که با وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی داشتیم براجرای درست سیاستهای کلی اصل 44 و خصوصی سازی تاکید شد.گفت:در بحث هدفمند سازی قرار بود در کنار حمایت از اقتصاد خانوار از تولید هم حمایت شود، اما متاسفانه از بخش تولید حمایتی صورت نگرفت و اهداف این طرح به طور کامل محقق نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/42735.jpg تاکید,وزیر,پیشنهادی,اقتصاد,بر,خصوصی,سازی,واقعی Icana

حمیدرضا فولادگر درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه ها منوط به اصلاح سایر بخشهای اقتصادی است، افزود: سیاست هدفمندسازی یارانه ها متوقف نمی شود و فازهای بعدی آن پس از اصلاح سایر بخش های اقتصادی اجرا خواهد شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  دیدگاهها و برنامه های  وزرا کامل، دقیق و مناسب بود گفت: تحلیل‌ها و برنامه های وزیر اقتصاد و دارایی متناسب با مهارتورم بود وسیاستهای پولی و مالی وی با سیاستهای کلی نظام  از جمله حمایت تولید و اشتغال منطبق بود.

وی سوابق تحصیلی واجرایی وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی را مناسب ارزیابی کرد و گفت: در نشستی که با وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی داشتیم براجرای درست سیاستهای کلی اصل 44 و خصوصی سازی تاکید شد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه افزایش بهره وری ، کوچک سازی دولت و ایجاد زمینه مناسب برای حضور واقعی بخش خصوصی در دستور کار دولت بعدی باید قرارگیرد، دیدگاه‌های گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت اقتصاد را مناسب ارزیابی کرد و افزود: دولت کمتر بنگاهداری کند و بیشترسیاستگذار باشد.

فولادگر گفت: در بحث هدفمند سازی قرار بود در کنار حمایت از اقتصاد خانوار از تولید هم حمایت شود، اما متاسفانه از بخش تولید حمایتی صورت نگرفت و اهداف این طرح به طور کامل محقق نشد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس افزود:دولت به سمت و سوی  اصلاح الگوی مصرف و بهینه سازی  و تغییر ساختار‌ها در تولید رفت، اما به دلیل ناقص بودن حمایت از تولید و مهار نکردن قیمت تمام شده برای جلوگیری از تورم هدفمندی یارانه‌ها با مشکل روبرو شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet