هدر موبایل
1387/11/09 16:19:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسوولان اجرایی کشور

"حسن غفوری‌فرد" تذکرات کتبی جلسه علنی روز چهارشنبه نمایندگان به مسوولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذکرات قرائت شده به این شرح است:

- تذکر قنبری، نماینده ایلام به وزیر کشور در خصوص  برخورد با عاملان ضرب و شتم به یکی از چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب استان ایلام.

- تذکر کواکبیان نماینده سمنان به وزیر علوم در خصوص  اعلام علت عدم افزایش محسوس حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها در طول سه سال گذشته.

- تذکر تامینی نماینده مردم رشت به رییس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی در خصوص  دستور بخشودگی یا تعویق بدیهی‌های وام‌های کشاورزان خسارت دیده استان گیلان.

- تذکر موسوی نماینده مردم مبارکه به وزیر امور اقتصادی و دارای  در خصوص  اعلام علت عدم وصول عوارض آلایندگی سال 87 از شرکت فولاد مبارکه.

- تذکر ذاکر نماینده مردم ارومیه به وزیر امور خارجه در خصوص  اعلام علل عدم تبیین توافق جنایت گروهک منافقین که منجر به خارج نمودن این گروه از لیست تروریست‌ها توسط اتحادیه اروپا شده است.

- تذکر دلخوش نماینده مردم صومعه سرا به وزیر بهداشت و درمان در خصوص ‌ ضرورت ایجاد دانشکده اورژانس و یا بهداشت و احداث و گسترش فضای بیمارستان امام خمینی صومعه‌سرا.

- تذکر نقوی نماینده ورامین به وزیر علوم در خصوص  نظارت و بررسی عملکرد دانشگاه و مراکز آموزش عالی غیرانتفاعی .

- تذکر پشنگ نماینده خاش به وزیر کشور در خصوص  بررسی علت بی‌برنامگی در سازمان همیاری شهرداری‌های کل کشور واعتباراتی که به نام شهرداری‌های کوچک و کم‌درآمد دریافت می‌نمایند.

- تذکر یحیی‌زاده نماینده تفت و میبد به وزیر امور خارجه در خصوص  اتمام حجت با دولت فرانسه به علت حمایت آشکار از منافقین تروریست و پیگیری حقوقی برای استرداد مجرمان.

- تذکر ترابی نماینده شهرکرد به وزیر بازرگانی در خصوص  اعلام علت عدم پرداخت جوایز صادراتی سال 87 و هفت ماهه امسال و علت پرداخت سهام فولاد مبارکه به جای جایزه نقدی.

- تذکر میلگی نژاد نماینده بوشهر به وزیر راه و ترابری  در خصوص  تسریع در اجرای طرح‌های راه‌آهن عسلویه-بوشهر-شیراز ،‌احداث پایانه راه‌آهن بوشهر .

- تذکر غفوری فرد نماینده تهران به وزیر راه و ترابری  در خصوص  تسریع در اتمام پروژه شمال شهر قزوین در بزرگ‌راه قزوین - زنجان.

- تذکرات  طاهرخانی نماینده تاکستان به وزیر راه و ترابری  در خصوص  نصب تابلوهای راهنما در مسیرها و میادین اصلی و فرعی شهرستان تاکستان و به وزیر کشور در خصوص  جلوگیری از بکارگیری نیروهای خارج از روابط تصدی و ضوابط سیاسی و امنیتی.

- تذکر اکبریان نماینده کرج به وزیر نفت در خصوص  گازرسانی به روستاهای شهرستان کرج.

- تذکرات حسینی صدر نماینده خوی به وزیر کشور در خصوص ‌بررسی علت حذف کلیه مدیران اهل خوی از عرصه خدمتگذاری در سطح استان توسط استاندار آذربایجان غربی و به وزیر راه و ترابری اعلام علت افزایش غیرقانونی بهای بلیط هواپیما و لزوم اجرای طرح تعریض جاده خوی.

- تذکرات مرعشی نماینده رودبار به وزیر نفت در خصوص  لزوم اجرای طرح جایگاه CNG در شهر رودبار و به وزرای نیرو و کشور در خصوص  جلوگیری از صدور مجوز برداشت شن و ماسه از بستر رودخانه سفیدرود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet