هدر اصلی
1387/11/09 15:21:00
سرویس صحن
نطق پیش از دستور

کوچک‌زاده: فرصت کوتاه خود را صرف دخالت در امور ملت‌های دیگر نکند

"مهدی کوچک‌زاده" به رییس جمهور جدید آمریکا توصیه کرد: اوباما فرصت کوتاهی را که بدست آورده است را به دخالت در امور ملت‌های دیگر صرف نکند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی سومین ناطق جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی با اشاره به حماسه 22 روزه مردم مظلوم غزه در مقابل رژیم صهیونیستی، گفت: درود بر ملت فلسطین و مردم مقاوم غزه و سلام بر اسماعیل هنیه و مجاهدان هم‌رزمش در دولت قانونی فلسطین که خود را برای قربانی شدن همچون اسماعیل آماده و ملت ابراهیمی فلسطین را در مقابل خداوند سرافراز کردند.

وی افزود: ملت فلسطین در مقابل خدایی سرافراز شدند که خرمشهر را آزاد کرد و آمریکای جنایتکار را در صحرای طبس به خاک ذلت نشاند و ما را در جنگ یاری کرد و به پیروزی رسانید و شرق و غرب را که کمر به نابودی این ملت بسته بودند مایوس کرد و مظلومان لبنان را به حمایت از حزب‌الله به مقاومت برانگیخت و آنها را بر صهیونیست‌ها غلبه داد و به قول امام راحل هرچه است اوست و ما در مقابل او چیزی نیستیم.

نماینده تهران در مجلس با اشاره به ارسال کشتی حامل کمک‌های جمهوری اسلامی ایران به نوار غزه، گفت: بدون شک وظیفه انسانی ما ایجاب می‌کند تا برای ارسال دارو و غذا به مردم غزه اقدام کنیم و نباید کشتی‌ کمک‌های ارسالی تنها یک فروند باشد و بر اثر تهدیدات پوچ محاربان صهیونیست در چند متری غزه متوقف شود.

کوچک‌زاده در ادامه اظهار داشت: باید بدون از دست دادن وقت، کاروانی بزرگ از کشتی‌های حامل کمک‌های غذایی و دارویی از سوی کشورهای حامی مظلومان از اسلامی و غیر اسلامی مانند ونزوئلا و بولیوی به راه افتاده و بدون توجه به تهدیدات غیرقانونی کافران حربی خود را به سواحل غزه برسانند و منتظر همراهی هم عاقبتان با یهودیان جنگ احزاب در حکومت مصر نشود.

وی افزود: یقین داشته باشید که اگر به خاطر شرارت یزیدیان موفق به کمک رسانی به اصحاب در محاصره امام حسین(ع) در غزه نیز نشوید با مولای خود حضرت ابوالفضل عباس(ع) محشور خواهید شد.

نماینده مردم در مجلس با اشاره به رئیس جمهور جدید امریکا گفت: اوباما که با شعار تغییر آرای مردم امریکا را کسب کرده است باید بداند که سیاست‌های غلط بوش در عرصه سیاسی، اقتصادی و سیاست خارجی و تجاوز به عراق و افغانستان و همچنین کمک به صهیونیست‌های غاصب از جیب مردم امریکا باعث مشکلاتی برای این مردم شده است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد.

کوچک‌زاده در توصیه‌ای به اوباما گفت: بجای آنکه خود را به تامین امنیت رژیم صهیونیستی که ریشه تروریسم و ناامنی در منطقه است متعهد بداند به تعهدات خود در برابر مردمی که وی را به قدرت رسانده‌اند و فرصت کوتاهی را که بدست آورده است را به دخالت در امور ملت‌های دیگر صرف نکند.

وی افزود: اوباما در مورد ایران نیز بداند که این هیئت حاکمه امریکا است که به ملت ایران بدهکار است و در هر زمان تغییر در وضعیت بین 2 طرف ضرورت داشته باشد شروط ملت ایران که از زبان مقام معظم رهبری بیان شده است باید محقق شود.

نماینده تهران در مجلس با اشاره به نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری گفت: آنها که از احتمال عدم حضور در انتخابات ابراز نگرانی می‌کنند و این نکته بدیهی که بهترین حکومت‌ها بدون حضور ملت‌ها ناتوان هستند را مکررا در تریبون‌های عمومی مطرح می‌کنند و یا با القای عدم سلامت و تقلب در انتخابات موجب پراکندگی روحیه یاس در میان مردم و ترک صحنه از سوی آنها می‌شوند تذکر می‌دهد.

کوچک‌زاده افزود: ما بر این باور هستیم که ملت انقلابی ایران همواره با دغدغه حفظ انقلاب در همه صحنه‌ها حضور دارند و از هیچ ایثار و از خودگذشتگی کوتاهی نمی کنند و هیچ تردیدی نیست که بدون حضور مردم در نظام مردم‌سالار جمهوری اسلامی ایران کاری پیش نمی‌رود.

وی ادامه داد: به راستی چه سیاست‌هایی و چه در دورانی و از سوی چه افرادی موجب ایجاد مجموعه عظیم از آرای بنام آرای خاموش گردید که امروز نگران صدمه عدم شرکت آن آرای خاموش در انتخابات هستیم.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: به راستی چرا برخلاف حسن ظنی که به برخی به واسطه خدمتگزاریشان به انقلاب است حاضر به شفاف ساختن مرزهای خود با خودفروختگان که به بهانه عدم سلامت بی‌شرمی را به حداکثر رساندند و برای نظارت بر انتخابات دعوت کرده‌اند، نشده‌اند.

کوچک‌زاده در پایان اظهار داشت: مقام معظم رهبری در خصوص مشخص کردن مرزهای خود با غیرخودی فرمودند: "اگر مرزها با غیر خودی مشخص نباشد یا دشمن به این سمت می‌آید و یا دوستان غفلت می‌کنند و به دامن دشمن می‌روند؛ لذا مرزیتان را با افرادی که مزدورند و یا در خدمت آنها هستند مشخص کنید".

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet