هدر اصلی
1387/11/12 11:35:00
سرویس سیاسی
سی‌ سال حکومت اسلامی (1)

حاجی‌بابایی: پیوند حاکمیت و مردم از توفیقات بزرگ نظام جمهوری اسلامی است

"حمیدرضا حاجی‌بابایی" برقراری دموکراسی، پیوند حاکمیت و مردم و تبلور آموزه‌های دینی را از توفیقات بزرگ نظام جمهوری اسلامی برشمرد.

نماینده مردم همدان در گفتگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: مهمترین رسالت انقلاب، ایجاد حکومت اسلامی مبتنی بر آرای مردم بود که ما امروز تحقق این هدف را در بهترین و زیباترین شکل ممکن مشاهده می کنیم.

وی با تاکید بر تاثیرات انقلاب بر تحولات جهان اسلام و دنیا خاطرنشان کرد: تشعشع انقلاب اسلامی ایران در فلسطین، لبنان، عراق و ترکیه و بسیاری از کشورهای جهان امری غیر قابل انکار است.

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه امروز ما شاهد حاکمیت قدرتمند مبتنی بر دین و آرای مردم هستیم، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با قانون اساسی مدرن و محوریت ولی فقیه توانسته اینچنین در عرصه‌های جهانی قدرتمند ظاهر شود.

حاجی بابایی از برقراری دموکراسی، پیوند حاکمیت و مردم و تبلور آموزه‌های دینی به عنوان توفیقات بزرگ نظام جمهوری اسلامی یاد کرد و افزود: در بعد اقتصادی نیز ما توانستیم گام‌های بلندی را در زمینه صنعت، حمل و نقل و کشاورزی برداریم.

نماینده همدان اظهار داشت: همچنین قدم‌های موثری در زمینه نهضت تولید علم برداشته شده که فناوری بومی هسته‌ای نمونه بارز آن است.

وی تاکید کرد: در این که امروز نظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام قدرتمند در عرصه بین المللی است هیچ کس نمی‌تواند تردید کند و آثار این قدرت در سراسر جهان آشکار است.

وی با تاکید بر ضرورت حفظ اتحاد و همدلی مردم و مسئولین خاطرنشان کرد: وحدت رمز پیروزی ما در مقابل فشارهای بین المللی است که بعضا از طریق آمریکا و لابی‌های صهیونیستی اعمال می‌شود.

نماینده همدان با اشاره به موانع داخلی پیش روی توسعه کشور یادآور شد: اقتصاد دولتی یکی از مهمترین موانع پیش روی ماست که خوشبختانه به همت قوای سه گانه و با هدایت مقام معظم رهبری، اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 برای رفع این مانع در دستور کار قرار دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet